New York Color

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2015. szeptember 15.

Kiszerelés:   7,2 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Szuperfényes folyékony ajakfény csillámokkal.

mellcsiii

2013. december 28.

a 625-ös crystal pinket kaptam anyukámtól karácsonyra:) én magamnak nem vettem volna meg, mert nem szeretem az ilyen csillogós szájfényeket, de kiderült, hogy valami isteni jó kis termék:)) imádom az illatát, nem ül be a ráncokba, így teltebbnek is mutatja az ajkamat, rég volt ilyen jó kis szájfényem:) valószínűleg más színt is fogok venni belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

ancymancy

2013. december 27.

Imádoooom! Talán a képen lévő berry árnyalat van meg,628-as! Csodálatos kék csillámok vannak benne,ami csak idiótán hangzik,de csodás! Imádom,tartós,ami nálam nagy szó! <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

dkitti87

2013. december 6.

En is furcsáltam az egyenes applikátort de lehet használni, nekem tetszik az illla s színe, és tartósnak is találom. Megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 6.

ildiface

2013. október 20.

Szükségből váltottam erre, mert kivonták egy másik márka hasonló termékét, amit nagyon szerettem. Szeretem az állagát, illatát is. Szerintem óvatosan kell vele bánni, mert túl sokat visz fel a szájra az applikátor, picit lehúzom a cucc egy részét a tok szájánál mielőtt felkenem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 20.

szanii

2013. október 5.

550ért vettem meg a 625 Crystal Pink-et. Teljesen illik hozzám :) kicsit ragacs, de ha valaki nem szereti az vegyen magának labello-t. újra nem veszem, ezekkel kapcsolatban mindig újakat próbálok ki :3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 5.

mona89

2013. augusztus 28.

Soha, soha, soha többet. Pénzkidobás volt, ragacsos, de annyira, hogy képtelenség elkenni rendesen az ajkakon, ahogy megvettem, kipróbáltam úgy landolt a sminktáska alján. A korábbi véleményeket látva nem tudom én futottam bele egy selejt darabba, vagy az én számmal van baj, de nagyon más a véleményem sajnos, mint az előttem szólók nagy többségének. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Vivianka

2013. július 20.

Szerintem kifejezetten tartós, nekem nem ragad, és az illata... 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.

Szerintem kifejezetten tartós, nekem nem ragad, és az illata... 5*

TimiK

2013. június 18.

Az 579-es számú Fashion Ave Fuchsia van meg és az itteni vélemények alapján szereztem be :) Tényleg nagyon szép színe van, felkenve szép fényt visz a számra és egy rétegben is jó a színe :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 18.

Black Fairy

2013. május 16.

Nekem bowery blush van, nagyon szeretem, finom illat, szép szín, nem szárít, viszonylag tartós, és eleinte féltem, mert ragacsos volt, de meg lehet szokni, és nem annyira zavaró..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 16.

bőregér00

2013. április 22.

Nekem is nagyon bevált, tartós, szép színei vannak, az ára is jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 22.

Nekem is nagyon bevált, tartós, szép színei vannak, az ára is jó :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.