New York Color

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2015. szeptember 15.

Kiszerelés:   7,2 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Szuperfényes folyékony ajakfény csillámokkal.

nagynori

2013. április 22.

A Pink Cosmo árnyalatot vettem meg. Nagyon szép színe és fénye van, nekem szuperül bevált. Az ára baráti és nekem fontos volt, hogy becsomagolt terméket vegyek. Tartós is. Csillagos 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 22.

arybaba2

2013. április 6.

Imadom,kedvenc szajfenyem.O birja a legtovabb az ajkaimon.589 Rockefeller Red van meg.Ragacsos,de pont ezert tartos.Szep szinu.Eleg jo az illata is.5***:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 6.

egerke

2013. március 21.

Nemrossz,van 2. Talán az egyik túl csillámporos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Nemrossz,van 2. Talán az egyik túl csillámporos.

berta.lilla90

2013. március 8.

Határozottan elnyerte a tetszésemet ez a szájfény. Nem rég szereztem be és imádom nekem a prospect pink 576-os árnyalat van meg. Szeretem a világos színeket na ez határozottan a rózsaszín legvilágosabb árnyalata. Az aplikátor elég rövid, de szépen lehet vele dolgozni. A fedése is tetszik. Finom illata van és tartós. 600Ft-ért ez nagyon megéri és jó minőségű. Megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

Gittab88

2013. március 8.

Nekem az illata nem nagyon tetszik, de a mennyisége és a kezelhetősége kárpótol ezért. Gyönyörű fényt ad, és szerintem nem túl csillámos, simán elmegy a hétköznapokra. Van olyan tartós, mint más, jóval drágább társai, szerintem ennyi pénzért bőven megéri!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

Astrid

2013. február 27.

Előnye:szép szín,fényes,tartósabb mint az átlag szájfények
Hátránya:nincs

Elégedett vagyok vele maximális pontszámot adtam neki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Előnye:szép szín,fényes,tartósabb mint az átlag szájfények
Hátránya:nincs

Elégedett vagyok vele maximális pontszámot adtam neki

katacita

2013. február 14.

Nem vagyok oda a szájfényekért, de egy kellett nekem is persze. És annak az egynek ez tökéletesen megfelel, jó illatú és nem is szárít anniyra, mint a szájfények általában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

april

2012. december 30.

Annyi jót hallottam róla,muszáj volt kipróbálnom. Nekem a Brighton Beach Peach szín van meg, kellemes barack árnyalat. Az illata oké, tetsző. Ami nem tetsző, az a tartósság és valahogy a formula. Nem vagyok egy nagy szájfényes, de a Kallos szájfényem simán lekörözi. (igaz, volt már ettől rosszabb szájfényem is). Átlagosnak mondanám, viszont ilyen áron a Kallos szerintem jobb minőség, a színe is pigmentáltabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 30.

guccigirl

2012. december 28.

Muszáj volt kipróbálnom a sok jó vélemény hatására, és én is a rajongók táborához csatlakozom. A szín nevére nem emlékszem, valami fukszia. Gyönyörű, élénk színű, már-már vizesen csillogó. Az applikátor kicsit furcsa nekem, hosszabb, mint egy átlagos, úgyhogy én úgy ügyeskedem fel a számra a szájfényt, mintha egy ecset lenne az applikátor, azaz kevésbé fektetem el. Ennek ellenére szinte lehetetlen elrontani a felvitelt. Nagyon tartós, írták előttem, hogy ez szinte egy folyékony ajakrúzs. Nem tudok róla rosszat mondani. Az ára több, mint baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.

Seiza

2012. október 22.

Ma vettem meg a Rossmanban 600 Ft-ért a Mauvin' n Shakin-t, ami egy szép, bornzos, karamellás árnyalat. Az illatát imádom, finom vaníliás-karamellás, talán a kürtőskalács illata ilyen. Egészen apró csillámok vannak benne, de én nem érzem őket az ajkaimon. Az applikátora elsőre picit fura volt, de gyorsan hozzászoktam, és az én számra pont elegendő mennyiséget vesz fel. Olyan szájfény, amit buszmegállóban is simán felkenhet az ember.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.