New York Color

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2015. szeptember 15.

Kiszerelés:   7,2 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Szuperfényes folyékony ajakfény csillámokkal.

Anitay

2012. október 7.

Nagyon szerettem volna egy barackos szájfényt és végül egy ilyet vettem meg, én nem bántam meg :D Nagyon tetszik, az illatával nincs problémám, szépen fed, és az applikátor is mókás, de könnyen lehet vele bánni.Az az egyetlen bajom, mint kb minden szájfénynél a tartósság. Egy órát úgy ahogy kibír, de másfelet már biztos, hogy nem és két óra után már nyoma sincs a számon, de ettől függetlenül én nagyon szeretem:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 7.

kvitta.girl

2012. október 3.

rúzzsal egyetemben,nagyon szeretem a NYC szájfényeit is. Bár ez nem fény,ez már tényleg folyékony rúzs:) Szájfényhez képest tehát nagyon tartós,szép pigmentált egy pink és babarózsaszín van meg. Nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

vidike

2012. augusztus 20.

Nekem nagyon nem jön be mondjuk ajándékba kaptam úgyhogy nem volt pénzkidobás! Nagyon fénylik, nagyon csillámos és nagyon kiszárad tőle a száj! De ha valakinek olyan szájfényre van szüksége ami extra csillogó és brutál csillámos akkor ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

ct

2012. augusztus 8.

Komoly 149 ft-ért vettem meg én is a Midtown mulberry árnyalatot. Nem vagyok egy nagy szájfényes, de ennyiért gondoltam, hogy kipróbálom. Gyönyörű élénk szín, nem ragacsos, magas fénye van, már az első alkalommal felvesz az applikátor annyi szájfényt, hogy az egész számat kitudom vele festeni. Viszonylag tartós is, 3-4 órát kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Kispitypang

2012. augusztus 5.

Azt hiszem, hogy eddig ez volt a legpozitívabb csalódásom a NYC márkával kapcsolatban. Ezek a szájfények eszméletlenek! Magasfényűek, és hihetetlenül pigmentáltak. Először egy semlegesebb barackos (Brighton Beach peach) és egy piros árnyalatút (azt hiszem Rockefeller Red) vettem meg belőle. A barack is nagyon szép felkenve, de a piros, az valami mennyei! Én még ilyen pigmentált szájfénnyel nem találkoztam drogériában, mintha folyékony rúzs lett volna, és mindezt egyetlen húzásra. Annyira lenyűgözött, hogy beszereztem belőle még egy pinket, meg egy mályvásabbat, meg még pár egyéb szint is :)
Értékelés: 5* - Nem is lehet kérdéses. A legjobb szájfényeim közé tartoznak, és magasan a legpigmentáltabbak. Csak ajánlani tudom, pláne ennyi pénzért, igazából még a dupláját is megérné.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Vikcike

2012. augusztus 2.

2 árnyalatban is megvan, de eddig csak az egyiket próbáltam, a legutóbbihoz 149 forintért jutottam hozzá!! :) Nekem nagyon tetszik, szép intenzív színe van, nekem a kefe kimondottan bejön és az illata is tetszik, szóval szuper!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

fatime

2012. július 20.

A színválaszték szerintem sem túl jó, de a Rockefeller Red kifejezetten tetszett. Ez az első pirosas szájfényem. Elégedett vagyok ezzel a szájfénnyel, viszonylag tartós, tetszik a színe, nekem az applikátorral nincs bajom, egyedül az illata zavar egy kicsit. Vannak benne csillámok de olyan picik hogy alig látható, de ez sem zavar, a túl csillogó dolgokból már kinőttem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 20.

Jelizz

2012. július 16.

pont ilyen erős színt vettem meg!! Inkább folyékony rúzs mint száj fény, de nagyon szép a szán!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 16.

Birdy

2012. július 15.

A szuperfényest biztosan betartja, viszont pont ezért nem jön be. Ajándékba kaptam, magamtól lehet nem vettem volna meg. Egy rózsaszín van meg , és a fényessége nálam abban nyilvánul meg, hogy néhány helyen a fényesség miatt már szószerint fehér... Ennek ellenére tartóssága átlagos és nem ragad. Az applikátora nekem kifejezetten tetszik, de sajnos nem tudom elhasználni. Más színnel (nem ilyen fénnyel) biztosan elhasználnám:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

lilla.golden98

2012. július 15.

300 ft-ért vettem a Rossmannban, Wine n Dine árnyalatban. Az illata nagyon tetszik, bár nem tudom hova tenni. Szerintetek melyik csokira hasonlít? :D Egyébként én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.