New York Color

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2015. szeptember 15.

Kiszerelés:   7,2 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Szuperfényes folyékony ajakfény csillámokkal.

bogyo28

2012. július 2.

Néhány hete vásároltam egyet akciósan (Rossmann) bronzos színben és most oda vagyok érte. Tökéletes szín nyárra, szépen eloszlatható, aránylag jól pigmentált, eddig nem tapasztaltam, hogy szárítaná az ajkaimat. És olcsó is. Nagyon megszerettem, úgyhogy nálam megérdemli a max. pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Dorka92

2012. július 2.

Jó kis szájfény, szép színekben!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Jó kis szájfény, szép színekben!:)

honey021

2012. június 27.

Vasárnap vettem meg a crystal pink árnyalatot. Nagyon szép színe van pici csillámokkal. Felkenve halványan lehet látni a színét. De ez nem is baj, mert ez nem egy rúzs. Szuper fénye van, nem ragad és az illata.... mint a vaníliás süti! Szerintem az applikátorral sincs semmi baj, pont annyit vesz fel amennyit kell! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 27.

Cu2tka-baba

2012. június 18.

Közepesen jó ez a termék, az applikátora szerintem kevés festéket vesz fel, ami a sötét színeknél sok macerával jár . Nekem pl a Wine in Dine van meg. A tartóssága átlagos, de az illata átlag felettien erős... Egy- egy rosszabb pillanatomban kifejezetten felidegesít ez az édes erős vaníliás illat, még úgyis hogy maga a szín mindig feldobja a napomat. A hidratálásával viszont elégedett vagyok nagyon, miután használom nem cserepesedik ki az ajkam, sőt még puhább is lesz. Akciósan bőven megérte az árát, de nem biztos h újra elcsábulok... ha csak nem akadok egy újabb gyönyörű és nélkülözhetetlen színre újra:):)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 18.

kim88

2012. május 28.

3 színben is megvan. Pink cosmo, fashion ave fuchsia, és brighton beach peach. A legjobb a barackos, majd a pink és a fukszia. ennyi pénzért (650ft) remek termék.
UPDATE: még 2 árnyalat megvan, a RockefellerRed, és a Toast of New York. A newyorkos nem túl jó darabos, a piros pedig apró arany csillámos. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

Picieri

2012. március 14.

Nekem a brighton beach peach árnyalat van meg, nagyon szép visszafogott színe van. Az applikátora tényleg érdekes, de megszokható, talán az a baj vele, hogy többször kell mártogatni, mert nem vesz fel elég anyagot. Tartósnak nem mondanám, bár rajtam nem sok minden marad meg, szóval lehet ez csak nálam van így. :) Az illata viszont nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 14.

Mypinkworld

2012. január 24.

3 árnyalatot is megvásároltam egy akció alkalmával, de megbántam. Az ára valóban olcsó, viszont a termék sem ér sokat. A színválaszték sem túl jó, felkenve olyan semmilyen, ragad is kissé, és nem is tartós, bár mit is várhatnánk egy kb 500Ft-os terméktől, az illatával nincs gond..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

ritaszeged

2011. december 6.

Én most vettem akciósan a Rossmannban minden le van értékelve ez 450 forint volt, egy piros színt választottam amiben nagyon pici csillám van ez volt a legtermészetesebb mert a többi nagyon csillámos, de nagyon örülök hogy megvettem, nem ragad, kellemes a színe, jó az illataaz applikátor tényleg furcsa de nem igazán izgat ilyen olcsó és jó terméknél :) szóval csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 6.

citromhab

2011. október 23.

Szép, élénk szín, tartós, könnyen eloszlatható a festék. Nekem kicsit az applikátor "rugalmassága" és formája volt fura, de megszokható. Az illata tényleg erős, de számomra kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 23.

wishes

2011. szeptember 11.

A szaga kissé erős, de a színe nagyon szép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 11.

A szaga kissé erős, de a színe nagyon szép.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.