New York Color

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogirepcsin, az összetevőket feltöltötte: Dorotthea, Módosítva: 2013. április 28.

Lelőhely:   drogériák, online

Ha lélegzetelállító sminkre vágysz, a legjobb választás az NYC négyrészes szemhéjpúdere. Kedved szerint variálhatod a színeket és mindig egyedi lesz a megjelenésed.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

avealena

2017. május 31.

Egyáltalán nem tartós, nem pigmentált, és több réteg felkenése után se jobb, alig látszik, akkor se ha előtte alapozót teszek a szemhéjamra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

Betty05

2017. május 9.

Nekem csalódás volt,nagyon poros az állaga, színtelen ,többszöri felkenés sem segít :S. Én sokkal többet vártam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Viktoria1992

2017. március 28.

Egynek elmegy, nekem a pigmentáltsága nem megfelelő, de a mindennapokra ellehet használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Noah27

2017. március 24.

A kiss on the Hudson van meg és egyáltalán nem vagyok megelégedve.
Több réteg kell belőle,h vmi látszódjon is. Hamar kopik és kicsit porzik is,ha ecsettel viszem fel.
Annyi,h amúgy szép szolíd smink készíthető vele,de ennyi. Hétköznapokra jó lesz,de ennêl olcsóbb Lovely és Moda többet tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

A kiss on the Hudson van meg és egyáltalán nem vagyok megelégedve.

cintia20

2017. február 17.

Még szerencse hogy ajándékba kaptam, mert semmit sem ér. Vagy tízszer kell átkenni hogy látszódjon egy kevés szín, de így meg csomós lesz. Használhatatlan

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

nusysan

2017. február 12.

A képen látható árnyalatban van meg. Szerintem ennyi pénzért nem kell csodát várni, mindennapi használatra szerintem megfelelően teljesít szemhéjbázissal. A második, kicsit rozsdás arany árnyalat miatt vettem meg leginkább. A fehéret - ami a paletta gyengébb pontja - csak belső szemzugba és szemöldökcsontra javaslom, mert nagyon darabos, teljes szemhéjon csúnyán mutat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

LauuKovacs

2017. január 22.

Nekem sokáig megvolt, a tartósságát is szerettem, és a színek is jól pigmentáltak! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

Lea2

2017. január 10.

A "Kiss on the Hudson" paletta van meg, nagyon szép színei lennének, de nem nagyon fognak sajnos, illetve ha sikerül felkenni akkor is inkább olyan mintha poros lenne a szemhéjam minthogy kisminkelt. Sajnálom, mert a színek minden palettán szépek.

Update: most jöttem rá arra, hogyan kell használni...egy ecsettel vittem fel és nagyon szép lett, és ami meglepett hogy nem csomósodik egyáltalán pedig nekem eddig minden szemhejfesték csomósodni szokott ha már órák óta fennt van. Tehát ezt a palettát nem használtam, mert a benne lévő szivacsos végű aplikátorral próbáltam ki, és úgy gyakorlatilag lehetetlen volt szépen eldolgozni a színeket, és a világosabb színek nem látszottak. Ecsettel viszont nagyon szép sminket lehet vele készíteni, és nem is kell sokat pepecselni vele. Így már négy csillagot kap, a hozzá csomagolt szivacsos applikátor miatt, ami ezzel a szemhéjfestékkel nem működik együtt...tehát ne dobjátok ki semmiképp mert valójában egy jó kis paletta ez, tartós, egyenletes, eldolgozható, de csak is ecsettel. Már 1 éve pihent a polcon, és egy vacaknak tartottam, de mióta igy kipróbáltam, a kedvenc szemhéjárnyékolóm lett..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 10.

fbeauty

2016. december 31.

818 Union Square árnyalata van meg.Állaga az jó de egyáltalán nem pigmentált a sötétebb barna még elmegy de a fehér egyáltalán nem látszódik,középen az arany meg a világos barna szinte ugyanaz.Keverni nem lehet őket és hamar lepereg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 31.

szandiir

2016. december 30.

A képen látható árnyalat van meg. Porzik, nem lehet egymásba satírozni, nem igazán tartós. Annak jó, aki csak rövid időre szeretne egy kis színt rakni a szemhéjára. A fehér felett lévő "arany" szín meg egyenesen gusztustalan. A pigmentáltsága is egyenlő a nullával. Csak azért kap 3 csillagot, mert jó fej vagyok és mert a tesómtól kaptam ajándékba :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.