New York Color

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogirepcsin, az összetevőket feltöltötte: Dorotthea, Módosítva: 2013. április 28.

Lelőhely:   drogériák, online

Ha lélegzetelállító sminkre vágysz, a legjobb választás az NYC négyrészes szemhéjpúdere. Kedved szerint variálhatod a színeket és mindig egyedi lesz a megjelenésed.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

karina2001

2016. december 22.

823 A kiss on the Hudson árnyalat van meg. Nem túl pigmentált kissé porzik és a tartósságával is vannak problémák.Összességéban össze lehet hozni vele egy sminket, de érdemesebb inkább egy minőnégibb palettát választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.

Mosolyorszag

2016. november 27.

Poros,szintelen,nem tartós.Felejtős....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Poros,szintelen,nem tartós.Felejtős....

DawnMelody

2016. szeptember 11.

A színek nem túlzottan pigmentáltak, de nappali sminkhez épp ezért ideális. A tartóssága kevésbé értékelhető, nekem rendszerint pár óra alatt szinte eltűnik. Illetve iszonyúúúúan porzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Blackxentric

2016. augusztus 4.

Nekem a képen látható paletta van meg. Tegnap használtam először, és meglepett a vélemények után. Alappal használom és a színe gyönyörűen pigmentált volt, ecsettel pedig nagyon szépen fel tudtam vinni. Tartóssága sem volt rossz, hat óra elteltével még mindig a helyén volt. Egyelőre négy csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Myrthille

2016. június 30.

Nem elég pigmentált, igazából elmegy. Régóta megvan, valamikor a szemöldökömre használtam, mostanában a legvilágosabb árnyalatot szoktam a szemhéjra tenni, hogy tartóssá tegyem a szemhéjtust. A képen látható paletta van meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Rosemodee

2016. június 13.

823 as van meg. Nem rossz, de nem is jó. Nappali sminkecskének elmegy. Szivacsos aplikátorral ill. vizes ecsettel intenzívebb szint lehet elérni. Száraz ecsettel csak a legsötétebb színnel megyek valamire. Amúgy nagyon tetszenek a színek. Sajnálatos a pigmentálatlansága. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Kkin

2016. május 27.

Kékes színekben vásároltam meg nagyjából egy éve... Sajnos nem tudtam használni. Képtelen voltam tapadásra bírni a szemhéjjamon. A fekete szín, felhelyezés után halvány szürkének, a fehér szinte átlátszónak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

mahagony

2016. május 17.

A kékes-feketés verzió van meg, kb. egyszer használtam, illetve volt még 1-2 próbálkozásom, de alig látszódik belőle valami. Porzik, nem tapad, és nem tartós. Tény, hogy az olcsóbb kategóriába tartozik, ezért nem vonok le még több csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 17.

danyadi77

2016. május 15.

823 A kiss on the Hudson árnyalatot vettem meg akciósan, de csak azért, mert tetszettek a barackos, barnás árnyalatai, és ilyen barackosat nem is lehet kapni sokszor. Azt sejtettem, hogy nem lesz egy nagy minőség, de nyáron sokat használtam és fogom is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 15.

ivanbogi

2016. május 7.

A rózsaszín árnyalatú paletta 823 A kiss on the Hudson van meg nekem. Kicsit porzik viszont nagyon jó pigmentált jó kis paletta én csak ajánlani tudom!!! :) :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.