New York Color

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogirepcsin, az összetevőket feltöltötte: Dorotthea, Módosítva: 2013. április 28.

Lelőhely:   drogériák, online

Ha lélegzetelállító sminkre vágysz, a legjobb választás az NYC négyrészes szemhéjpúdere. Kedved szerint variálhatod a színeket és mindig egyedi lesz a megjelenésed.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Dius24

2015. május 11.

Barnás árnyalatú van meg en nagyon szeretem jó pigmentált , jól építhető , nekem sokáig fennt marad nem gyűlik össze a ráncsocskákba!! Színek nagyon szépek kedvencem lett , nappali sminkhez a legjobb választás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Destiny95

2015. március 5.

A barna színűből vettem, gondoltam, hogy hétköznapra finoman tudom használni, annak ellenére, hogy kicsit csillámos. Hétköznapra tökéletes, jól építhető, nekem tartós maradt egész nap, végül is bulisminknek is lehet használni, ha éppen visszafogott hangulatban vagyok :)
A csomagolását imádom, olyan letisztult, modern, viszont a hozzárakott applikátor nevetséges, de nem is azzal terveztem felvinni.
Az árát picit drágállom akciósan viszont megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 5.

Az árát picit drágállom akciósan viszont megéri.

Viks

2015. február 5.

Akciósan vettem a barna palettát kb. két hete, és azt 7-800 forintot teljesen megérte. Nap végére picit beül a ráncocskákba, emiatt egy csillagot levonok, de összességében én jól tudom használni. A pigmentáltságát kritizálták többen, amivel nekem nincs bajom igazából, mert egy visszafogott szemhéjfestéket kerestem - bár nyilván egy "vad" bulihoz ( :'D) nem a legjobb termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

tatdi

2015. január 6.

A barnás árnyalatokat vettem meg. Árnak megfelelően használható. Nem túl csillámos, és nagyon jó, selymes tapintású mikor felviszem. Csak 2 szín marad fent belőle egész nap, a fehéret meg nem használom mert nem lehet vele szépen dolgozni, de alapvetően megérte az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 6.

gioia

2014. december 30.

A képen látható változatból csíptem el egy utolsót. Nagyon szép, jó az állaga, egyáltalán nem porzik és viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 30.

szupiné

2014. november 18.

Még eléggé régebben vettem a barna, képen látható színösszeállításban; nem túl pigmentált, és az én nagyon olajas szemhéjamon elég gyorsan eltűnik, nem is nagyon használgattam.
Aztán rájöttem, hogy a 2 sötétebb szín összekeverve istenien mutat az arcomon, mint bronzosító, és sokkal tartósabb, mint az erre rendeltetett bronzosítóm. szóval ez magic :) 4-es, mert szemre nem nagyon használom, de arcra tökjó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

Orsi08

2014. november 8.

A képen lévő árnyalatban van meg. Gyönyörű színe van. Nem maszatolódik sminkalap nélkül sem. 1000-1200 ftért vettem a dm-ben, már több mint fél éve. Sokat használom, és még mindig rengeteg van benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 8.

kucmuc

2014. október 12.

Viszonylag régóta megvan a 818-as paletta. A színek nagyon tetszettek, de a szemhéjon elég halványak és nem is túl tartós. Néha azért használgatok belőle, de valahogy nem akar fogyni. Ebben az árkategóriában azonban még mindig elég jónak számít szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

kkata

2014. szeptember 29.

Én mindennapokra vettem a 818-as árnyalatot, és már elég régóta használom, lassan fogy, mivel nem porzik, tényleg csak annyit lehet felvenni vele az ecsettel, amennyire szükségünk van. Nagyon természetesek a színek, ezért is imádom, hétköznapokra tökéletes. A legvilágosabb színt highlighternek is szoktam használni, mert szerintem nagyon szép a színe.
Annyit vettem csak észre rajta, hogy szemhéjalapozás nélkül egy óra múlva már szinte nincs is a szemhéjamon, tehát egy alapot biztosítani kell neki, hogy a helyén is maradjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

bukorbarbaralilla

2014. augusztus 30.

legjobblegjobb! imádom! 818-as a kedvencem, mindig ez az alapom, ha nem, akkor pedig a 821-es (lila) tökéletes! szépen fel lehet vinni a szemhéjra, akár ecsettel, akár ujjal. Mindig nálam van. Csak ajánlani tudom! :) 5!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.