New York Color

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogirepcsin, az összetevőket feltöltötte: Dorotthea, Módosítva: 2013. április 28.

Lelőhely:   drogériák, online

Ha lélegzetelállító sminkre vágysz, a legjobb választás az NYC négyrészes szemhéjpúdere. Kedved szerint variálhatod a színeket és mindig egyedi lesz a megjelenésed.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

darkbeforestorm

2013. október 22.

lehet hogy a színek közt ennyire nagy minőségbeli különbségek lennének? a barnásat épp azért nem vettem meg mert írtátok, hogy nem ér semmit. a lilát ezek után félve vettem meg, de kellemesen csalódtam. szerintem nagyon jól pigmentáltak és intenzívek a színek. én teljes mértékben meg vagyok elégedve ezzel a palettával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

Aldrovanda

2013. október 9.

Pont ilyen palettám van, szerintem jó összeállítás és szeretem a színeit - karamell, kapucsínó és más finomságok jutnak róla eszembe. Mindig szemhéjalapozóval használom, így egész nap jól bírja és nem is halvány, sőt, néha még soknak is érzem a természetes árnyalatai ellenére. Gyakrabban sminkelek, mióta megvettem. :)
...Mondjuk az igaz, hogy nem az eredeti ecsettel használom, mert azzal lehetetlen precízen dolgozni, annyira apró (szinte feleslegesen rakják bele).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

alicesmith

2013. szeptember 27.

Nekem is a képen látható barnás van meg, hát tényleg elég haloványka, de nekem nappali sminkhez pont jó. Most rávagyok nagyon kattanva az ilyen őszies palettákra :) egyébként szép selyemfénye van

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

zitt

2013. szeptember 9.

A lilás árnyalatot vettem meg, elsőre pigmentáltnak tűnt. a fehér használatkor az is marad- viszont a sötétebb színeket már erősen építgetni kell, hogy intenzív legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Lukécia

2013. szeptember 1.

Meglepődtem, hogy mennyiőtöknek nem vált be ez a termék. Nekem is az van meg, ami a képen, és én meg vagyok vele elégve, nekem pont jó. Szeretem a szép selyemszatén színét, és hogy olyan diszkrét és szolid sminket lehet vele készíteni, amiről első ránézésre nem is látszik, hogy smink, csak annyi, h sokkal jobban nézek ki, ha rajtam van. Én nem szemhéjalapozóra teszem, hanem Essence BB krémet kenek a szemhéjamra, és arra sminkelek ezzel, - gyönyörűen a helyén marad egész estig, minden szin ott marad ahova tettem, így ecsettel nagyon szépen összedolgozható. Ez a termék szeintem inkább azoknak válhat be, akik a diszkrét sminkeket kedvelik.. Én nagyon szeretem, mindennap asználom, nemsoká vennem kelll belőle újat....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

sosi

2013. augusztus 5.

Soha soha soha! Ha valaha még egyszer 200 Ft-ot spórolva inkább ezt választom, mint bármelyik másik hasonló árkategóriájú terméket, akkor valaki azonnal beszéljen le róla! Nem ér annyit az a 200 Ft! Borzalmas a minősége, színe egyáltalán nincs, lehullik a szememről, és foltosan fed.. Nem beszélve arról, hogy irritálja a szemem.. pénzkidobás..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

KisKormos

2013. július 11.

Viszonylag tartós és nagyon szép és jól pigmentált színei vannak. Nekem a zöldes van meg és elégedett vagyok vele, de mindig hiányolom, hogy egy több részes szemhéjpúderhez legyen legalább egy matt szín...mondjuk a barna. az jó volna, de lehet, hogy ezzel csak én vagyok így. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

dettybetty

2013. július 10.

A színek nagyon szépek - nekem a kék-szürke párosítás van -, de sajnos felkenés után rögtön lepotyog kenhetsz alá bármit. Alkalmi használatra tökéletes, vagy ha nem szeretnél sokat költeni, de semmiképp se várj tartós megoldást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

pink sunrise

2013. május 27.

Nekem a képen látható barna paletta van meg,és én nagyon szeretem.A fehér bőrömhöz pont eléggé pigmentáltak a színek,nem kell aggódnom hogy túlsminkelem magam.Picit nehezen lehet felvenni az ecsetre,de engem ez nem zavar,így legalább fokozatosan tudom építgetni a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 27.

arybaba2

2013. május 27.

Allergias vagyok a parabenekre amire csak kesobb jottem ra de ezt a szemhejpudert szinte naponta hasznaltam es tartos is volt.nagyon szep sminkeket lehet vele kesziteni.nekem a lila szinu volt meg amiben nagyon szerettem a vilagos szineket is.azert mert engem irrital nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 27.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.