New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: darkbeforestorm, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2014. november 14.

Lelőhely:   drogériák, online

• Revived Berry
  • Mango Punch

Natalka

2013. szeptember 23.

Most akciós a Rossmannban, 600 ft-ért vadásztam le a legsötétebb árnyalatot :)
Kicsit "csúszkál" a számon, és sajnos annyira jól nem hidratál, viszont meglepően tartós!
Majd vigyázok az olvadós állagával, nem csavartam ki túlságosan, csak amennyire muszáj volt.
Ennyiért nekem mindenképp megérte.

Frissítés: jajjajj, sajnos hosszú távon csalódás... Ez volt az első ilyen cuccom (hmm.. eddig az egyetlen is, de tervezek egy Catrice-t és egy Astort), mégis, vhogy úgy érzem ez nem elég... Az a baj, h amikor felkenem akkor csodás fényes, szájfényszerű, de ez csak egyetlen percig tart. Aztán "bemattul", de ez sem lenne gond, ha nem szárítana olyan veszettül... Úgy érzem, ennél többet várhatok a többi hasonló terméktől, de ez sem rossz! Csak annyira nem is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

Most akciós a Rossmannban, 600 ft-ért vadásztam le a legsötétebb árnyalatot :)
Ennyiért nekem mindenképp megérte.

NixonB

2013. szeptember 23.

A legvilágosabb, korall árnyalatot vettem meg remélve hogy az ajkakon is visszaköszön ha nem is annyira. Gyenge szájfény hatás és nem is érzem hogy hidratálna. Gyorsan kopik. Sajnálom, többet vártam....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 23.

varadi85

2013. szeptember 19.

Nem vágytam különösebben erre a rúzscerkára, de amikor megláttam, hogy akciós, gondoltam, hogy kipróbálom... hát eléggé felejthető. Színt nem igazán ad, csak fényt, és valahogy túl lágy, nekem le is törött :(. Mondjuk azért a párszáz forintért nem vártam többet, vagy mégis...?
Ebben a bejegyzésben 4 másik rúzsceruzával hasonlítottam össze:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

Ebben a bejegyzésben 4 másik rúzsceruzával hasonlítottam össze:

PPati

2013. augusztus 29.

Pink Spark árnyalat van meg, 600Ftot teljes mértékben megér, ennyibe került akciósan a rossmannban. Szép színe van, hidratál, de nem valami tartós. Viszont ez a stiftes megoldás nagyon tetszik:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

_-Mia-_

2013. augusztus 28.

Én is megszereztem a legsötétebbet akcióban :) Őszinte leszek: többet szerintem nem is nagyon ér. A csomagolása katasztrófa: kínais/aluljárós/játéksminkes hatású, és az enyémnek a kupakja egyáltalán nem szorult rá a stift testére: kénytelen voltam egy 2mm-es átlátszó leukoplast-csíkocskát tömítőgyűrű-szerűen felragasztani, mert anélkül össze-vissza rajzolta volna még a neszesszerem is. Maga a stift... nem rossz, de nem is dobtam tőle hátast. El fogom kenegetni, de nem ez lesz a kedvencem szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

vivien0228

2013. augusztus 12.

Borzalmas, utálom,olyan mint ha disznózsírt kenegetnék a számra, és a színébsem látszik semmi sem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

lora4444

2013. augusztus 2.

Mikor megvettem nem tudtam , hogy ajakápoló , azt hittem , hogy rúzs új formában , így hát kicsit csalódott voltam amikor a gyönyörű barackos szín töredéke köszönt vissza a számon. Aztán mégis beleszerettem :) Jobban szeretem , mint a szájfényeket , hiszen hidratálja az ajkaimat, az illata isteni és egy kis természetes színt is kölcsönöz nekik :) Sajnos a nyarat nem viselik jól , hamar olvadnak .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

pOja

2013. július 26.

Hát lehet, hogy én más bolygóról jöttem, de nekem szárítja a számat. Tudni kell, hogy én napi szinten 2-3x biztos szoktam használni ajakápolót. El fogom használni, de többet nem veszek ilyet, az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 26.

ivy18

2013. július 20.

A pink színűt vettem meg, és már használom 2 hete szinte minden nap. Nagyon szeretem, mert az én hullaszínű számom nagyon szép visszafogott színe és fénye van. És a legjobb benne, hogy egyáltalán nem szárad ki a szám tőle (nálam ez nagy szó egy ajakterméknél), és mikor lekopik, akkor is hagy maga utána egy kis színt, mintha alapból olyan színű lenne az ajkam. Nekem is egyedül azzal van a gondom, hogy nagyon! nem bírja a meleget, és dől jobbra-balra a tokban, meg folyik szét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.

BNicol

2013. július 5.

A Revived Berry árnyalat van meg. Szép színe van. Szeretem használni, mert jól hidratál és nem ragad, viszonylag jól fed és vizes hatása van. Azért az igazi chubby stick-et nem éri utol, de teljesen megéri az árát. Valószínűleg a rózsaszínt is meg fogom venni. Egyetlen hátrányát tudnám említeni, hogy a meleget nem igazán bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

Antioxidánsok: Tocopherol