New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: darkbeforestorm, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2014. november 14.

Lelőhely:   drogériák, online

• Revived Berry
  • Mango Punch

Bonnie

2013. július 5.

Nekem a Pink Spark van meg, a Revived Berryt is szeretném majd megszerezni. Az állaga nagyon kellemes, jól siklik, nem ragad. Hidratál, könnyű használni, és ad egy minimális fényt, nincs teli csillámokkal, nincs (számomra) idegesítő diszkógömb hatása. A színe is szép, nekem elég világos bőröm van, így a szám is az, tehát azért meglátszik rajta. Egy húzással egy pici színt ad, de több rétegben azért már van rendesen színe. Vidám pink, nyárra pont jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

Gogo89

2013. július 4.

A revived berry árnyalatot szereztem meg és mondhatni elégedett vagyok vele. Szép egészséges pirosas színt ad az ajkaimnak már 1-2 áthúzással. Alapból nagyon száraz az ajkam ha semmi sincs rajta akkor is így nem tudom azt mondani hogy szárít de hidratálni nekem nem hidratál az biztos. Eléggé tartós szerintem,illetve amikor kopik akkor se foltosan vagy csúnyán. Hétköznapi használatra nekem ideális mert a nagyon vizes hatású nehéz szájfényeket nem bírom elviselni magamon, rúzsozni meg nincs kedvem minden nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

turquoise_pianist

2013. július 3.

a Pink Spark színű van meg, szép a színe, nincs erős illata és íze, kicsit drága szerintem, semmi baj nincs vele de nem is akkora durranás, nyárra jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

vivuss87

2013. június 27.

Ennyi pénzért nem tudtam otthagyni, a pink spark árnyalatot választottam, mert szeretem ezt a pink színt. Külön öröm volt, hogy le volt fóliázva, így nem kellett keresgélnem, hogy melyikbe nem másztak bele a trollok:D A chubby stickhez köze sincs, ez egy jóval könnyebb dolog, valóban inkább szájfényes, de szerintem ez a felkent mennyiségtől függ. Nem vettem észre, hogy szárítana, viszont megfelelő színt csak 4-5 áthúzással ad. Kevés áthúzással nekem kicsit mattabb végeredményt szolgáltat. Nem gyűlik ki az apró barázdákban, ami nekem külön öröm. Kellemes, nyárias, nem ragad, enyhe illata van és íze szerintem nincs. 2-3 órát kibír evés, ivás nélkül:) Igazából semmi extra:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

bandita

2013. június 22.

Már nekem is van :)
Ajándékba kaptam a bogyós színűt és örömmel tapasztalom, hogy kellemes, nem ragacsos, nem olvadós az általa nyújtott hatás. Finoman hidratál, gyümölcsös, fényes színnel vonja be az ajkam, kontúr és ajakápolózás nélkül is korrekt viselet.
Leginkább egy színezett, de nagyon jó minőségű ajakápolóhoz tudnám hasonlítani, ami nem ül meg az apró barázdákban.
Volt alkalmam összehasonlítani a Clinique hasonló termékével, és azt tapasztaltam, hogy a Clinique puhább felületet biztosít ugyan, de ezzel együtt kissé ragacsosabb az állaga, mint ennek a terméknek. A két termék által húzott csík látványa alapján pedig képtelen lennék megmondani, hogy melyik-melyik!
Egy biztos, ez a termék nagyon rendben van, jó áron kapható és kulturáltan néz ki a csomagolás is-nekem ennyi tökéletesen elég ahhoz, hogy jól érezzem magam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 22.

Már nekem is van :)

calendula88

2013. június 21.

Nos, had kezdjem ott,hogy nem vagyok egy "rúzsos" egyén. Mindig is előnyben részesítettem az áttetsző szájfényeket,mert a színezett cuccok mindig kiszárították a számat eddig. A Rossmannban nem is tudom már milyen ötlettől vezérelve bedobtam a kosaramba ezt, Pink Spark árnyalatban. Imádom.:D Az én számnak nagyon szép élénkebb rózsaszín színt ad, egyáltalán nem szárítja. Az egyel sötétebb árnyalatúért holnap megyek...:) Egy hátránya van/lesz....gyorsan el fog fogyni. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

kati545

2013. június 21.

A Pink Spark és a Mango Punch árnyalatot vettem meg. Kicsit olyanok inkább, mintha szőlőzsírként funkcionálnának, ugyanis semmi színt nem adnak a számnak, ellenben nagyon jól hidratálják és fényt adnak neki. Nem hiszem, hogy újra fogom őket venni. Elhasználom így nyáron, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

2013. június 20.

Mindig belevisz a rosszba a Krémmánia :-))), ha nem teszik ki Facebook-ra, nem is tudom meg, hogy van ilyen termék (legalábbis jó ideig nem). Megvettem a mangó és a bordó árnyalatokat, a mangós tényleg nem ad színt, max. icipici árnyalatot (és persze fényt), de nekem eléggé nude színű a szám alapból, szóval akié rózsaszínebb azon valószínűleg árnyalat sem látszik. A bordó sem ad bordó színt, nekem az alapszínemen olyan lazacos árnyalatú lesz. szép mindkettő, külön pluszpont a kitekerős megoldásért, aggályom, hogy gyorsan fog fogyni, mert mintha olvadna az ajkakra, de majd meglátjuk. Egyelőre teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 20.

tuzgyujto

2013. június 18.

Na, ma reggeli túrámon útba ejtettem a rossmannt is, szóval a barack színt birtoklom egyelőre. A többi N.Y.C. termékhez hasonlóan ez is le van fóliázva, három színben kapható: barack, élénk pink és egy sötét lilás-bogyós gyönyörűség. A barackszínű színt nem igazán ad, inkább csak fényt, szóval még biztos visszamegyek a másik kettőért, ebből ítélve azok se lehetnek túlságosan pigmentáltak. Hidratálást csak enyhén vettem észre, semmi különös, viszont az illata finom édes. Ilyen melegben vigyázni kell vele, én egyből letörtem, de ezért nem vonok le pontot. A kiszerelése tekerős és 1199 forintba kerül a rossmannban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 18.

Antioxidánsok: Tocopherol