Nina Ricci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mogyizsuzsi650304, Módosítva: 2019. február 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: Csillagánizs, jázmin, sárgabarack, banán

Ár: 4500 , Eladó: eternity
Állapot: 50/ a képen látható mennyiség, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Előre utalás után küldöm, a postát a vevő állja

skin

2014. február 11.

Kellemes édes illat ,vagy szereted vagy gyűlölöd . Egy felszabadult boldog nő illata,aki elégedett az életével. Nagyon kevés elég belőle soha nem szabad túlzásba vinni! Nem tudnám meghatározni,hogy téli -e vagy inkább nyári illat.Azt mondanám hangulatfüggő,de mégis inkább kifejezetten vidámak nevezném. Ezért temetésre senki ne használja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 11.

Lexi90

2013. október 9.

Túl erős és sok az illata számomra, őszi-téli hideg napokon tudom csak elképzelni, akkor talán nem telíti el úgy az embert az illata, mint a meleg napokon. Viselni tudni kell, nem tudom akárkin elképzelni. 1x elhasználtam egy üveggel, nem lesz folytatás. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

hiperter

2013. szeptember 30.

nekem ez már az émelygősen édes kategória. túl sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

nekem ez már az émelygősen édes kategória. túl sok.

mokkalany

2013. szeptember 18.

Másfél üveggel használtam el anno, vagy 10 éve, főleg a banán és a sárgabarack miatt szerettem bele, de túl egysíkúnak és erősnek bizonyult. A Nina Ricci illatok is olyanok, mint az Estée Lauder illatok bizonyos tekintetben: nagyon tömények, erősek és ugyanolyanok maradnak egész nap. Ám míg az Estée illatok mindig szúrósak, ez végig puha marad, csak túlzottan intenzív és édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

amly

2013. július 28.

Az esküvői illatom volt, édesanyámtól kaptam a tusfürdőjével együtt....akkor nagyon tetszett, szerettem, de ma már nem venném újra,vannak azért tőle százszor jobbak. Az emlékek miatt azért jár a max.pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 28.

Bihter85

2013. június 25.

Volt ilyen parfümöm, de annyira nem tetszett, az "almás" Nináknak a nyomába sem ér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 25.

esztycske

2013. február 25.

Már nem is tudom mikor néztem ki magamnak ezt a parfümöt, de nem most volt, az biztos. Először a neve fogott meg, mert nagy Párizs rajongó vagyok, aztán ahogy beleszippantottam, már az illat rajongójává is váltam. Persze egyetemistaként nem volt pénzem rá, aztán az évek során kicsit meg is feledkeztem róla, viszont a múltkor a Müller Outletben jártam, megláttam a polcon (az 50 ml-et 6000-ért) és tudtam, hogy csak rám várt :)
Imádom. Nincsen rá jobb szó. Ráadásul tartós is, szóval legyen már tavasz!!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

Imádom. Nincsen rá jobb szó. Ráadásul tartós is, szóval legyen már tavasz!!! :)

Flicka

2013. február 10.

Emlékszem 2005-ben ott álltam a Douglasban, már majdnem megvettem, de .... valami úgy hiányzik ebből az illatból! Szerettem az egyszerűségét, de kellett volna bele valami mélység, finomság.. Egyszóval feledhető. Kár, mert az üvege alapján valami elegánsabbat, jobbat vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 10.

lilly77

2013. január 25.

A Nina Ricci divatház talán egyetlen olyan parfümje, ami kifejezetten tetszik, és magaménak érzem (Hiába a Nina és limitált változatainak szemet gyönyörködtető csomagolása, bájos illata, valahogy ők rendre kimaradnak az életemből, semmi határozottságot, semmi rafinériát nem látok bennük, számomra ők kislányoknak szánt egyszerű illatok)
A Love in Paris egészen más. Kapcsolatunk nagyon rég kezdődött, valamikor az illat 2004-es piacra dobása után. Sziporkázó, frissítő, magával ragadó, akár egy séta a Szajna parti fővárosban.Hihetetlenül finoman bontakoznak ki bőrömön az illatjegyek, először a barack és a banán frissessége, a csillagánizs a jázmin, a bergamott határozottsága, lecsengésekor pedig a virágos jegyek hangsúlyosak,és még legnagyobb mumusom, a rózsa is valami hihetetlenül szelíd arcát mutatja. Mese nincs, tavaszra be kell szereznem belőle egy újabb üvegcsével. (Sajnos már nem gyártják, de netes parfümériákban még fellelhető)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 25.

krisztawolf

2012. december 20.

3-4 üveggel használtam el, nagyon szerettem, virágos illat, főleg tavaszra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 20.

3-4 üveggel használtam el, nagyon szerettem, virágos illat, főleg tavaszra.

Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Farnesol, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Citronellol, Citral, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.