Nina Ricci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mogyizsuzsi650304, Módosítva: 2019. február 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: Csillagánizs, jázmin, sárgabarack, banán

Ár: 4500 , Eladó: eternity
Állapot: 50/ a képen látható mennyiség, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Előre utalás után küldöm, a postát a vevő állja

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bogarka

2012. június 30.

A legelső "normális" parfümöm.Emlékszem anyuval a születésnapomkor választottuk ki, a szalagavatóm előtt.Sok kellemes emléket idéz fel bennem, az utolsó gimis évem kísérte végig.Szerettem.Gyümölcsös volt, kicsit talán körtés, és vidám.Úgy rémlik az elején kicsit nekem szúrós volt, és nem volt túl tartós, illetve nem olyan finoman halványult el,hanem vagy "éles" volt, vagy semmilyen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 30.

médea

2012. június 11.

Számomra tiszta sárgabarack illat, édes, de mégsem az unalmas vattacukros módon. Egy rövid ideig használtam, aztán tovább adtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 11.

trix

2012. március 12.

Tartós illat,de nem találok benne semmi különöset.Édes,gyümölcsös illat.Nem fogott meg,lehet hogy sosem fogy el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 12.

babyface

2012. február 9.

finom gyümölcsös illat az elején teljesen beleszerettem. aztán később öregesnek találtam és lepasszoltam anyukámnak! :) ő nagyon szereti. nekem a tartósságával sem volt gondom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 9.

Lisette

2012. február 9.

Érdekes illat... Mikor magamra fújom, nem igazán tetszik, kell neki egy kis idő... Utána viszont egész kellemes lesz és rajtam tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 9.

Milli006

2012. január 8.

Annyira nem vagyok oda az ilyen gyümölcsös illatokért, de kellemes emlékek jutnak eszembe, ha megérzem. :)
Egyébként rendkívül tartós, nekem még a harmadáig van az üveg, pedig évek óta használom. (A minősége egy szikrányit sem romlott.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 8.

mogyizsuzsi650304

Korcsoport: >54
2011. október 17.

Édeskés illat, inkább nem veszem többet. Ahhoz képest, hogy parfüm nem elég tartós. Kicsit hasonlít a L' Air du Temps-hez

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. október 17.

Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Farnesol, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Citronellol, Citral, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.