Nina Ricci

Ár:   12 410 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   12 410 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7900 Ft

Kiadás éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: amalfi citrom, zöldcitrom
Szívjegyek: Granny Smith alma, bazsarózsa, praliné, maszlag
Alapjegyek: almafa, pézsma, virginiai cédrus

Ár: 7900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 1500 Ft + pk , Eladó: HuAnita
Állapot: 4 ml, Helyszín: Kistarcsa, fizetés: Előre utalás után küldöm ajánlott postán maradóként.
Ár: 5000ft+pk , Eladó: Kicsimazsi
Állapot: 50 ml/kép, Helyszín: Szigetszentmiklós, fizetés: Fizetés banki utalással, vagy kp, igény szerint postázom, de személyes átvátel is lehetséges
Pávácska

2011. július 21.

Nagyon szeretem. Édes illat, inkább a téli hónapokra ajánlanám. Tartós, nagyon finom, nőies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 21.

Judiit

2011. július 19.

Cukorkás, almás, nem túl bonyolult illat. Tartóssága közepes. Nem az én világom .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 19.

kicsiszilvike23

2011. július 18.

Annyira gyümölcsös, kedven illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 18.

Annyira gyümölcsös, kedven illat.

eyeye

2011. július 13.

Egy kolléganőmön éreztem meg először. Egész nap szagolgattam az irodában, szóval elég tartós :), mire rászántam magam és megkérdeztem, hogy mi ez a finom illat. Néhány hét múlva a Douglas-ben meg is szagoltam azzal a feltett szándékkal, hogy venni fogok egyet magamnak. Ám ott már nem tetszett az illata és magamra fújva, mert azért olyan könnyen nem adom fel, be kellett látnom, hogy sajnos nekem sem áll jól. Ettől függetlenül mehet neki 4 csillag mert máson nagyon finom volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 13.

anett76

2011. július 10.

Nagyon jó kis nyári illat. Viszont nem annyira tartós, nekem max. másfél-két órát bír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 10.

csildiko60

Korcsoport: >54
2011. július 9.

Kár, hogy rajtam nem tartós és, hogy addig is csak bőr közelben érződik, mert nagyon jó illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. július 9.

bogyo28

2011. július 4.

Ez volt az első drága parfümöm :) Nagyon szerettem, imádom az almás illatát. És persze tartós, kellemes, nem nehéz illat. Tavaszra és nyárra tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 4.

csillag1219

2011. július 4.

Finom, édeskés illat, főleg tavaszra tartom ideálisnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 4.

Finom, édeskés illat, főleg tavaszra tartom ideálisnak.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citral, Coumarin, Isoeugenol