Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2013. július 21.

Kategória:   Tusfürdők

uaim

2012. május 26.

Jöttem megint dicsőiteniP:) Érdekes a kapcsolatunk, mert fodrásznál nagyon szétégették festéssel a fejbőröm viszketett fájt szóval nem volt jó és itthon mostan super sensitives fejbőrre való samponokkal és nem volt jó. Kínomban megmostam vele is múltkor és tudni kell hogy hiper érzékeny a bőröm és a fejbőröm is, totál helyrerakta, a hajam is szép tőle, jobb mint bármelyik sampon amit idáig használtam, kár hogy samponban nem gyártják ilyen összetevőkkelP:) Szóval nálam továbbra is csillagos ötös. Jah és tegnap beszaladtam egy one euros boltba ahol kemény 450 forintba kerül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 26.

2012. május 21.

Nagyon jó az illata, tényleg, mint az igazi baracknak, mivel ultraérzékeny a bőröm, inkább mosni szoktam vele nyáron a felsőimet, nagyon jó illatuk marad, akár napokig is. Egyre jobban emelik az árát mostanában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 21.

uaim

2012. május 16.

Szerelem első szaglásra és azóta is tart. Az összetevők szégyenek, nem tudom a Nivea miért nem csinálja meg szép összetevőkkel a termékeit, de akkor is marad mert imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 16.

sissy93

2012. május 13.

Szerelmes vagyok az illatába! ♥
Télen használtam, hogy hozzon egy kis nyári hangulatot a szürke téli napokba.
A legjobb az összes Nivea tusi közül. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

Szerelmes vagyok az illatába! ♥
Télen használtam, hogy hozzon egy kis nyári hangulatot a szürke téli napokba.
A legjobb az összes Nivea tusi közül. :)

idusmidus

2012. május 12.

Én 'natúrpárti' vagyok, de fejet kell hajtanom a termék előtt. Isteni az illata, jól habzik, nem szárít, nem irritál. Van ami nem tetszik az INCI-ben, de el kell ismernem, hogy élménnyé teszi a tusolást/fürdést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 12.

Cicaki

2012. május 5.

Nagyon nem szeretem az illatát, de a bőrömnek jó volt. A többi nivea tusfürdő nagy kedvenc, kivéve ezt:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 5.

Merla

2012. április 30.

Ha ezt a tusfürdőt használom, szinte repülök fürdeni. Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 30.

Ha ezt a tusfürdőt használom, szinte repülök fürdeni. Imádom! :)

Szivike18

2012. április 21.

Annyira, de annyira jó illata van!!! A hiper-szuper száraz bőrömön nem segített, de nem is lett tőle rosszabb. Jó az állaga, jól habzik.
Az illata önmagában megéri az öt pontot, így tőlem tízet kap :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

Az illata önmagában megéri az öt pontot, így tőlem tízet kap :)

mokojka

2012. április 10.

Az egyik kedvencem!Pompás illat,ami szuper hidratáló hatással párosul.Az én száraz bőrömre tökéletes választásnak bizonyult!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 10.

nestle021

2012. április 10.

Évek óta a NIVEA termékcsaládot használom és nagyon bevált. A legtöbb illattal megvagyok elégedve, de ez a legjobb! Friss illata van és nagyon puha lesz tőle a bőröm...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 10.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.