Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2013. július 21.

Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Nickykee

2012. február 18.

Nagyon finom az illata, és jó krémes állagú, utána puha lesz a bőröm. De használtam már jobbat is ennél...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

p3trababa

2012. február 15.

Nagyon finom az illata..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 15.

Nagyon finom az illata..

fugebefott

2012. február 12.

Sokáig ez volt a fitneszklub zuhanyzóiban kitéve, úgyhogy nekem ettől kb. pavlovi reflex az edzés utáni kellemes fáradtság:) Szuper az illata amúgy, néha szoktam venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 12.

DIAMONDXOXO51

2012. február 12.

Ez is az egyik örök kedvencem, jól hidratál, nem túl drága (700 HUF) és az illata isteni! Leginkább nyárra ajánlott!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

csaksimanhena

2012. február 9.

Imádom az illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 9.

Imádom az illatát :)

Emily

2012. február 8.

Örök kedvencem az isteni illata miatt, a hatásával sincs semmi bajom, kellemesen krémes állagú, és nem szárít túlságosan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 8.

krekuci

2012. január 31.

Az illata nekem már túl erős,de ezen kívül egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

Az illata nekem már túl erős,de ezen kívül egész jó.

eveheart

2012. január 27.

nálam is kedvenc:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 27.

nálam is kedvenc:))

cingarela

2012. január 24.

Én is szeretem, ahogy szinte az összes Nivea terméket!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 24.

Én is szeretem, ahogy szinte az összes Nivea terméket!:)

chanello

2012. január 24.

Kedvenc:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

Kedvenc:)

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.