Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2013. július 21.

Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

ildikusz

2012. január 13.

Nagyon jó illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 13.

Nagyon jó illata van!

p3trababa

2012. január 4.

Nagyon jó tusfürdő. Élmény vele fürödni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 4.

Nagyon jó tusfürdő. Élmény vele fürödni. :)

VanilleLana

2012. január 3.

Nagyon jo! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 3.

Nagyon jo! :)

Roni

2012. január 3.

Egyszerűen imádom! Olyan, mintha igazi barackot szagolgatnék. Csak Nivea tusfürdőket használok, de mind közül ez a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 3.

mankaa

2011. december 4.

Nagyon-nagyon szeretem, finom az illata, nekem tetszik az állaga és tiszta és puha a bőröm a használata után. Mindezek mellett megfizethető az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 4.

odzsika

2011. november 9.

Imádom! Nem szárít, nem viszketek utána! Fincsi az illata és még megfizethető is!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 9.

_Hencsy_

2011. november 3.

Ez a tusfürdő egyszerűen fantastic!! Finom illatú, krémes, és tetszetős a csomagolása is! Csillagos 5-ös!! =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. november 3.

citromhab

2011. október 23.

Isteni az illata, nagyon szeretem a Nivea tusfürdőket, ez a kedvencem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 23.

Isteni az illata, nagyon szeretem a Nivea tusfürdőket, ez a kedvencem!

madeinbeauty

2011. október 14.

Amúgy is imádom a Nivea termékeit, de ezt az illatot tökéletesen eltalálták, isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 14.

lilly77

2011. október 1.

A sok pozitív vélemény miatt vettem meg, de nem győzött meg ez a tusfürdő. Az állaga számomra túl híg, folyós volt (ez önmagában nem gond, de nem ezt vártam egy krémtusfürdőtől), és az illata sem tetszett annyira, más márkák barackos tusfürdőit sokkal szívesebben használom. A Nivea más tusfürdőit viszont nagyon szeretem, csak ezért adok 3-ast

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 1.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.