Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2013. július 21.

Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

missrenny

2014. február 23.

Én is imádom,mennyei illata van,egy élmény vele a zuhanyzás... most használom el az utolsó tartalék darabot :( ám a jó hír,ma fedeztem fel:
innen rendelhető :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

innen rendelhető :)

salymf

2014. február 1.

Kedvenc nyári tusfürdőm volt, imádtam az illatát. Igazi frissítő barack!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

Kedvenc nyári tusfürdőm volt, imádtam az illatát. Igazi frissítő barack!

mukika

2013. december 30.

Imadas!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 30.

Imadas!!!!

heather

2013. december 30.

Nem igazán vagyok Níea- rajongó, de ezt imádtam. Igazi kajszikert illata volt!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 30.

nyufiphone

2013. október 1.

Kedvenc tusfürdőm. Imádom ezt a barackos illatot.
Nem látom a drogériák polcain, hova tűnt?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 1.

Kedvenc tusfürdőm. Imádom ezt a barackos illatot.
Nem látom a drogériák polcain, hova tűnt?!

Lino

2013. szeptember 27.

Imádtam! Isteni finom sárgabarack illata volt fürdés közben is és utána is a bőrömön! Már sok éve csakis Nivea tusfürdőket használok, mindegyik jó állagú és jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

andy0902

2013. szeptember 5.

Na nem mondjátok,hogy megszüntetik!!! Ez most komoly?! Ne már!! A legjobb illatú tüsfürdő,amit valaha éreztem! Olyan volt ezzel tusolni,mintha valódi őszibarackban fürdenék! Atyaúristen! Annyira fincsi illata volt! Ja, tudom h apricot vagyis sárgabarack, de én akkoris őszibarackillatot éreztem. HÁTHA van még belőle a boltban ahol szoktam vásárolni, megyek és megnézem, hátha tudok még venni!!! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Pindusz

2013. augusztus 13.

Kedvenc tusfürdőm volt, azóta sem találok hozzá foghatót, de sajnos már sehol sem találok ilyet. Valaki írta is, hogy megkérdezte, és megszüntetik. Nem értem, hogy miért :(
Ha esetleg valaki tud még olyan helyet, ahol lehet kapni, akkor írjon feltétélen :) !!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

farkaspetra

2013. augusztus 13.

Én imádom az illatát, és az állaga is nagyon tetszik. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Én imádom az illatát, és az állaga is nagyon tetszik. :)

ciccenet

2013. augusztus 13.

nagyon jóó, de ennél a legújabb nivea mégjobb:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

nagyon jóó, de ennél a legújabb nivea mégjobb:)

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.