Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2013. július 21.

Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

s_kitty

2013. július 28.

Nálunk az 1 eurós boltokban még mindig lehet kapni. :) Ott próbálkozzatok. Tényleg nagyon jó amúgy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

Cunika

2013. július 19.

Nagyon szeretem a Nivea termékeit...kicsiként anyának a testápolóját krémjeit is mindig kölcsön vettem :D jó ez a kis tusi is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

Kósza

2013. július 8.

ez a gyártó tudtommal nem végez állatkísérleteket.
A tusfurdő egyébként nagyon jó!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 8.

ez a gyártó tudtommal nem végez állatkísérleteket.
A tusfurdő egyébként nagyon jó!:)

vivuss87

2013. július 8.

Ennél fantasztikusabb illatot nem is tudok mondani tusfürdőben. Krémes, puha, nagyon szerettem. DE! A nivea állatokon tesztel, ezért menni kellett. Nagyon sajnálom, de így nincs helye nálam!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

laszlo.noemi

2013. július 8.

Nivea-fanként e a tusfürdő egyszerűen juppi :D Az illata, az állaga, maximális pont :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

andika85223

2013. július 6.

Az összes tusfürdőjét imádom, mind illatra, mind állagra nagyon jók! Az illata sokáig érezhető zuhanyozás után és sokszor még testápolót sem kell használnom mert nagyon puhává varázsolja a bőröm. Imádom ez a legjobb tusfürdő, amit eddig felfedeztem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 6.

bcg

2013. június 26.

Illatos és nekem ez a lényeg. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 26.

Illatos és nekem ez a lényeg. 5*

masnis

2013. június 15.

Az Illat. Nagyjából ennyit tudok róla elmondani. Azóta is keresem az ilyen terméket, mint ez, mert cseppet sem művi sárgabarack illata volt. Amúgy látom, hogy az összetétel nem a legszebb, de azt is, hogy ez esetben ezt mindenki rendre elnézi neki- én is. Ez a tusi telitalálat volt a niveától. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

dudas.betti

2013. május 28.

Kedvenc, imádok vele fürdeni! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 28.

Kedvenc, imádok vele fürdeni! :-)

oszibarack

2013. április 25.

Igazi barack illata van! Semmi mű vagy sziruposan édes hatás, pont tökéletes, legszívesebben megkóstolnám:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.