Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2013. július 21.

Kategória:   Tusfürdők

Jessica

2012. október 27.

Én is illat alapján döntök, és szeretem a niveákat ( le tudom mosni is, és jól hidratálnak, nem szárít), kivéve ezt. Nekem a boltban sem tetszik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

Amea

2012. október 27.

Nekem nem vált be. Szerencsére nem szárít, de a boltban még kellemes illat a tus alatt fojtogató volt. Nehéz lemosni is, nem gyözött meg, sajnos emiatt a natúr nivea tusfürdökkel sem kísérletezek egy ideig biztosan.
Akinek az illat tetszik, azt ne tartsa vissza a véleményem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 27.

Akinek az illat tetszik, azt ne tartsa vissza a véleményem :)

agica1989

2012. október 16.

Rengeteg tusfürdőt próbáltam már. Mindig, amelyikhez megjön a kedvem a vásárláskor. Általában illat alapján választok. A NIVEÁnál sok kedvencem van, ez is közéjük tartozik. =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

benzol

2012. szeptember 24.

Én nem vettem észre, hogy különösebben sokáig tartana az illata, de amíg tusol vele az ember, addig minden rendben van, nem szárít, teljesen jól habzik, és finom az illata:) Nem vagyok tusfürdő-párti, de ha egyet választanom kellene, biztos ez lenne az.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

trianka

2012. szeptember 18.

Finom illat, jól habzik, és ami a legfontosabb, nem szárít. Szeretek mindig újat kipróbálni, de ilyenem biztos lesz még :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

jazmin29

2012. szeptember 12.

Imádom, de az összes Nívea tusfürdővel így vagyok! sokáig érződik a bőrön az illat.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

Anni

2012. szeptember 12.

Mindig kell, hogy legyen a furdoszobamban. A barack finom illatat meg sokaig erzem a boromon. Kremes, jol habzik es eleg egy keves is belole, igy sokaig kitart. A narancsos valtozata is fantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

Domino

2012. szeptember 8.

Olvasva a véleményeket úgy tűnik, csak én leszek az egyedüli ezzel, de elképesztően mű barackillata van, már-már fojtogató...
Egyébként ezen kívül tényleg semmi bajom nem lenne vele, mert nagyon jól habzik és emellett jól ápolja is a bőrömet, de az illata számomra elviselhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

partyqueen

2012. szeptember 7.

Szuper az illata, imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Szuper az illata, imádom!

queengus

2012. augusztus 31.

Isteni illata van :) imádom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

Isteni illata van :) imádom

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.