Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: Sophia, az összetevőket feltöltötte: Csajszi23, Módosítva: 2016. június 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Könnyű, gyorsan felszívódó összetételének köszönhetően megőrzi a normál és vegyes bőr természetes nedvesség-egyensúlyát.A lótuszkivonatot és vitaminokat tartalmazó krém intenzíven hidratálja a bőrt melynek hosszantartó frissességet kölcsönöz.

Volver

2013. március 2.

Nagyon klassz kis krém, kellemes az illata és nagyon jól hidratál, ráadásul volt akkora szerencsém hogy leárazva 800 forintért vettem az elsőt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

horireni

2013. február 14.

Már több mint 2 hónapja használom, nappalra és éjszakára egyaránt. Kombinált bőröm van, de nekem tökéletesen bevált. Imádom az illatát, nagyon könnyű kis krém. Most fog elfogyni, de az utóbbi időben a párom is használta. Nekem nem okozott pattanásokat, sőt szebb a bőröm mióta használom, már megvettem a kövi adagot is!:) kb.1600 ft a dm-ben, és ebben a kis aranyos tégelyben 50ml cucc van!! Nekem plusz pont benne a fényvédő. Ez a kedvenc arckrémem, illetve smink alapom. A Hélia-D BB krémjével is teljesen jól elvannak! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

farkash82

2013. február 4.

A párom lepett meg vele. Először féltem hogy túl zsíros lesz tőle az arcom, de párszori használat után kellemesen csalódtam. Reggeli tisztítás után kenem fel, az arcom nem lesz tőle zsíros bár 1-2 perc kell mire beszívja. A homlokom is csak kb 4 óra múlva lesz fénylő. Pattanásos nem lettem tőle, jól hidratál, főleg hidegben, a ránckezdemény a homlokomon is halványabb lett. Kicsit tömény az állaga nekem, éppen ezért kevés is elég belőle. Az illata is jó, sokáig érzem magamon és az a cuki kis tégely amiben van... el se hittem h ebbe 50ml elfér. Lehet h a továbbiakban is ennél maradok.

Nem akartam visszajönni lepontozni, de sajnos meg kell tennem. Az utóbbi időben az arcom egyáltalán nem szívja be, ahogy felkenem úgy egy az egyben le is tudom dörgölni, hogy is nevezik ezt? Kukacosan jön le. Mintha a bőröm besokallt volna tőle. Azt hogy az eddig szinte hibátlan arcom most érzékeny pirosodó lett azt nem írom a számlájára, de mivel nem ivódik be, így számomra használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 4.

szanii

2013. január 27.

Elég száraz a bőröm,nagyon jó kis krém,bevált:3 Könnyen beszívódik, alapozó alá használom,és már piros foltok sincsenek az arcomon...Jó,hogy illatanyagmentes.
Rossmann-ba vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 27.

Rossmann-ba vettem.

kiskozmi

2013. január 21.

Erre is csak 5*-ot tudok adni,mint az éjszakai verzióra.Mióta őket használom (ill. lemosó+tonik) azóta sokkal szebb a bőrképem,eltűntek a piros foltok (nagyon érzékeny a bőröm) és nincs több ronda kis comedo.Télre nekem ez tökéletesen bevált,elmúlt a kínzó vízhiány is.
És ami még jó pont nálam,hogy szépen lehet rá sminkelni,nem fénylik át a BB-n,alapozón.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

juccjucc

2013. január 18.

Még karácsonyi leárazáskor vettem csomagban egy tonikkal.Most jutottam el odáig,hogy akkor ki is próbálom.Kicsit tartok,hogy túl zsíros lesz és még jobban kijönnek a pattanásaim de a száraz részekre eddig jó.Az illata kellemes.Az üvegtégely amiben van nekem tetszik,bár elég nehéz,nem az a táskába dobós típus:)Pár nap múlva talán többet tudok mondani róla:)Eddig 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

zoknimajmocska

2013. január 16.

Túl nehéz, túl zsíros, nem szívódik be normálisan, egyszerűen borzasztó. Nagyon szeretem a Niveát, de ez nagyon nagy csalódás volt számomra, kicsit mintha csípné is a bőröm. A Visage krémek eltűntek? Mostanában nem látom őket a boltokban, vagy csak elbújtak? Ahelyett vettem ezt, de tuti, hogy elajándékozom/kidobom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

eisenhauer_virginia

2013. január 12.

Tökéletesen elégedett vagyok vele. Sőt!!! Nem zsíros, gyorsan beszívódik a bőrbe. Az arcom, mint a babapopsi. Ami megdöbbentő, hogy az illata egész nap intenzíven érezhető. Én imádom. Ja, mindez potom pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 12.

freedesk

2013. január 4.

Nekem borzasztóan zsírosodott tőle a bőröm, kb. a felét használtam el, de teljesen elborítottak a miteszerek...soha többet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

netty81

2012. december 26.

Télre tökéletes, nem ragad, nem csillog, gyorsan felszívódik, és hidratált a bőröm. Sok keresgélés után végre megtaláltam :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Cyclomethicone, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.