Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: Sophia, az összetevőket feltöltötte: Csajszi23, Módosítva: 2016. június 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Könnyű, gyorsan felszívódó összetételének köszönhetően megőrzi a normál és vegyes bőr természetes nedvesség-egyensúlyát.A lótuszkivonatot és vitaminokat tartalmazó krém intenzíven hidratálja a bőrt melynek hosszantartó frissességet kölcsönöz.

s_kitty

2012. december 26.

Éppen elfogyott az arckrémem, kellett egy jobban hidratáló nappali arckrém a télre, erre esett a választásom. Tetszik hogy üvegtégelyben van, olyan minőségi hatást kelt, óvni kell :P
Az én arcbőrömnek megfelelő, jól hidratál és kellemes az illata :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 26.

Az én arcbőrömnek megfelelő, jól hidratál és kellemes az illata :)

jakee84

2012. december 22.

Téli krémnek választottam és nem csalódtam a Niveában. Kellemes, gyorsan beszívja a bőröm, jó sminkalap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 22.

vegyesz001

2012. december 5.

Nagyon jó kis krém. Szépen beszívja az arcbőröm, nem is lesz tőle zsíros tapintású, se nem száraz, hanem pont jó!Pihepuha bőrt eredményez :). Ilyenkor télen nekem ez a legtökéletesebb arckrém! Ár/minőség csillagos 5ös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

fdorottya

2012. november 13.

Sok krémmel próbálkoztam már és mindig ennél lyukadtam ki! Szerintem nagyon jó kis krém! Nekem kombinált a bőrőm és nem hozza ki a pattanásokat, nem tömíti el a pórusokat! Nem zsíros, az illata is szuper, az ára is nagyon jó! Smink alapnak is tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.

IceLdy

2012. november 3.

Nekem nagyon bevált szeretem az illatát az állagát, számomra pont jó még mattít is egyszerű de nagy szerű krém, számomra nyújt annyit mint egy drágább krém. IMÁDOM!!!!
Egyébként tartalmaz fényvédőt igaz nem sokat de van benne SPF8.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

Egyébként tartalmaz fényvédőt igaz nem sokat de van benne SPF8.

Sophia

2012. június 18.

Csak ajánlani tudom,nagyon bevált.Kellemes az illata,könnyű a textúrája,gyorsan beszívódik és viszonylag sokáig elég. Minden reggel használom,sokszor smink alapnak is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Cyclomethicone, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.