Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Szemkrémek

Az Aqua Sensation Frissítő szemkörnyékápoló egy könnyű, a bőrnek nedvességet biztosító krém, Hydra IQ és uborka-kivonat tartalommal.

guccigirl

2011. szeptember 16.

Én valami kellemes, hűsítő érzést vártam ettől a krémtől, elképzeltem, hogy a bőröm csak úgy issza majd ezt a csodát, és mire eljutok a tégely aljára, már csak nosztalgiázva gondolok a sötét karikáimra. Ehhez képest semmit nem csinált, ha a sima hidratálómból teszek egy kicsit a szemem alá, ugyanazt a hatást érem el, megspórolva egy fölösleges doboz krém árát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 16.

tothdyna

2011. szeptember 5.

Kellemes érzés, de szerintem semmi extra dolgot nem tesz a szemkörnyéki területtel. Mondjuk különösebb problémáim sincsenek, világ életemben max. táskás volt a szemem, az meg szerintem genetikai (ill. főleg kialvatlanság miatt van, de ez más kérdés). Azt hiszem, 30 éves korig ajánlják, addig biztosan elég a hidratáló krém mellé, de aztán majd valami jobban érezhető ápolásra vágynék szerintem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 5.

sisu69

2011. április 11.

Kellemesen hidratál, de érettebb bőrre valószínűleg kevés. Ígérete ellenére nem tünteti el a szem alatti karikákat. Mondjuk nem is számítottam ilyesmire...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 11.

fagnes1985

2011. április 7.

Nem is tudom... Nem sok változást vettem észre mióta használom. Tény, hogy frissít, mikor felkenem, de mást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 7.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Cyclomethicone, Propylene Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Uborka kivonat, uboka lé. Lásd uborka kivonat.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0