Nivea

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Felari

2016. augusztus 28.

Egy basic hidratáló, de annak szuper. Nem ígér semmi különlegeset, így nem is hoz, de könnyű, gyorsan beszívódó krém, ami bejött a kombinált bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

drmalna

2016. június 27.

Ez a kedvenc a Nivea termékem! Régóta keresek megfelelő hidratálókrémet érzékeny, vízhiányos bőrömre. Sok terméket próbáltam már, mindenféle árkategóriában, de eddig ez produkálta a legjobb eredményt. Jól hidratál, nem feszül vagy lesz piros a bőröm, ellenben szuperpuha érzetet hagy maga után. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 27.

ditte21

2016. június 20.

A kedvenc Nivea krémem megszűnt, ezért keresnem kellett helyette valamit. Mivel kombinált bőröm van, mindenképp valami könnyű, de hidratáló krémet szerettem volna. Már a sokadik tégelyen vagyok túl és nagyon megszerettem! Valóban könnyű, hamar felszívódik és tökéletesen hidratál. Télen is elég, de nyáron sem sok. Ami a legjobban meglepett, hogy annak ellenére, hogy nem ígéri, mintha kicsit mattítana. Sokkal tovább bírja a bőröm átfényesedés nélkül. A másik problémán az volt, hogy szinte minden krémtől kipattogott a bőröm, de ez nem okozott semmilyen irritációt, patit. Smink alá is ezt használom és szuper, nem mászik el rajta az alapozó. Amit hiányolok belőle, az UV védelem, csak emiatt adok négy csillagot, de ezt leszámítva tökéletes arckrém!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Betti1992

2016. május 23.

Évek óta használom ezt a krémet, nekem tökélestesen megfelel, szép, hidratált tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

stimea

2016. május 12.

Kb egy hónapja használom, eddig bevált. Kellemes az illata, jó az állaga és megfelelően hidratál is. Nem lesz tőle durván fényes az arcom, ami nagy előny. Az egyetlen problémám az, hogy kissé ragacsos marad a felvitel után kb 10 percig. Jól lehet rá sminkelni is. Összességében a ragacsossága miatt 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

ngykrzsofi

2016. május 7.

Egy másik Niveás termék helyett vettem, mert azt sajnos nem találtam. Nem tesz csodát, hidratálja a bőröm ahogyan kell. Semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 7.

Csillagxx

2016. április 23.

Nemrég vettem, mert oldalt az arcom nagyon ki volt száradva. Eddig tökéletesen teszi a dolgát, vagyon puha tőle az arcom. Nekem nagyon tetszik az illata is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 23.

Vicike89

2016. március 29.

Régóta kerestem egy ilyen csodát,de végre megvan. Már régóta használom és tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

Orsi93

2016. március 20.

4 hónapja használom, nagyon szeretem. Kevés elég belőle, az állaga és az illata nagyon jó. Kombinált bőrtípusom van, és szerintem többet ér mint a mattító krémek. Reggel és este is használom, könnyen beszívódik és babapopsi tapintású lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

anna990

2016. március 18.

4 éve találtam rá, hidratálót kerestem télre a vízhiányos, de zsíros bőrömre. Amikor megvettem, nekem ez volt a csodaszer, azóta sem volt olyan hidratált a fejem. Tök szuper az állaga, be is szívódik rendesen. Aztán vagy hozzászokott a bőröm, vagy besokallt, vagy szárazabb lett, de a krém már nem hozta a várt eredményt, kiszáradtam és viszkettem tőle, másikat kellett keresnem. Mondjuk elég para, hogy 3. helyen az alkohol az INCIben, és az illatanyag sem hiányozna, ha kihagyták volna belőle. Így, utólag már biztos vagyok benne, hogy valamelyik összetevője volt a ludas. Amióta mindenmentes termékeket használok, nem volt ilyen jellegű problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Cyclomethicone, Propylene Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Uborka kivonat, uboka lé. Lásd uborka kivonat.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.