Nivea

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

fruzsii11

2016. március 18.

Pár napja vásároltam meg, de nagyon szeretem már most. nem nehezíti el a bőrömet, kevés is elég rá. Az illata is kellemes, nem az a szúrós szagú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 18.

hooznori

2016. február 16.

Tegnap próbáltam ki először és eddig nagyon tetszik. Most a téli időszakban hihetetlen száraz a bőröm, úgyhogy pont egy ilyen krém kellett.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 16.

LucyAline

2016. január 14.

Évekkel ezelőtt lehetett kapni a szemkörnyékápolóját, azt nagyon szerettem, így nagy reményekkel vettem meg. Az állaga és az illata tetszett, viszont borzasztóan szárította a bőrömet!Az orrom és a homlokom hámlott tőle. És ezen a napi többszöri használat sem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 14.

shutterfly

2016. január 12.

Már a sokadikat veszem, nekem nagyon bejött ez a krém. Este és reggel is használom, hamar beszívódik, jól hidratál, könnyen tudok rá sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

fionajazmin01

2016. január 4.

Nagyon szeretem este 19:00-körül bekenem vele az arcom és 22:00 felé bársonyosan puha hidratált lesz 6 hónapja használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

MakeupbyB

2015. november 16.

Sajnos nekem nem jött be a krém annyira mint vártam...Túl ragacsos érzés a bőrömön,sok idő mire beszívja magát. Egy pozitívum,hogy puhább lesz az arcom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

amanda136

2015. október 9.

Meg voltam vele elégedve, főleg nyáron használtam hidratálásra, néha BB krémmel keverve. Semmi extrát nem nyújtott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

Boga24

2015. május 17.

A szörnyű make-up starter után reménykedtem, hogy ez be fog válni. És hálistennek igazam lett :) Szuperül hidratálja a bőrömet, csökkentette a mitteszereimet, sokkal egészségesebb az arcom. Az alapozó és BB krémeimmel is tökéletesen kijön :) A garnier pure 3in1 arclemosójával használom. 5*

Update: szeretnèm èn de 1 óra után brutálisan zsíros a fejem tőle. Így kènytelen vagyok lepontozni..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 17.

dudorka

2015. április 3.

Az én krémem dobozára ez volt írva: Normal & Combination Skin. Nagyon meg voltam elégedve vele, könnyű kis krém, finom illattal, puha, kellemes tapintású lett tőle a bőröm. Egy perc múlva már mehetett rá a smink. Két pici ponton folyamatosan hámlik a bőröm, főleg télen, az orrom és az arcom találkozásánál és az államon. Sajnos ezek a krémezés után pár órával újra látszottak. Összességében ez egy jó kis arckrém volt. Most kipróbálás miatt vettem egy másik arckrémet (Avon Nutra Effects mattító gél krémjét), de ha nem válik be, visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 3.

giudittak

2015. március 23.

Én is sokáig használtam ezt az arckrémet. Tökéletesen hidratál, nem hagy filmréteget az arcon, de nem is szárítja ki a felszínét, mint sok kombinált, vagy zsíros arcbőrre való krém, kellemes az illata. Jelenleg egy másik, ajándékba kapott krémet használok, de ha elfogy, valószínű, hogy újra ezt a Niveát fogom venni, hiszen meg voltam vele elégedve.

Visszatértem ehhez a krémhez, eddig ez vált be leginkább.

Arcbőr természetes hidratálására egyébként a legjobb a lereszelt uborkából készített arcpakolás! Ezt ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 23.

Visszatértem ehhez a krémhez, eddig ez vált be leginkább.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Cyclomethicone, Propylene Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Uborka kivonat, uboka lé. Lásd uborka kivonat.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.