Nivea

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

henrietta1217

2015. február 26.

Körülbelül 2 hete használom a terméket, én is az itt lévő pozitív vélemények miatt vettem meg. Az illata jó, nagyon puha és bársonyos tapintású lesz tőle az arcom, viszont a sminkeléssel várni kell, míg teljesen beivódik a krém, különben réteget képezhet. Várok vele pár percet, és rögtön lehet kezdeni a sminkelést ! Amúgy nagyon jó kis krém!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

Jutka1989

2015. január 8.

Szeretem a Nivea termékeit, ez a krém is nagyon bevált! Szinte érzem, ahogy beszívja a bőröm a krémet, tényleg hidratáló érzést nyújt. Nem zsírosít, szinte egész nap tart, nem képez filmréteget, ami később leválik. Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

feketeahajam

2014. december 28.

Sok pozitív dolgot olvasni róla, de én nem estem hanyatt tőle. Kellemes érzetet hagy maga után, de csodát nem tett a bőrömmel. A bőröm ugyan olyan száraz, mint mielőtt elkezdtem használni. A 3 csillag a kellemes illatáért és azért jár, mert reggelre nem zsírosodott be tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

arianna94

2014. december 26.

Krémmániás vélemények alapján választottam ezt a terméket, miután nagyon sokáig nem találtam a megfelelő hidratáló krémet. Ez a Nivea krém tökéletes a kombinált bőrömre, nem hoz elő újabb pattanásokat az államon/ orrom környékén s emellett kiválóan hidratálja az arcom száraz részeit. Így,kb. két hónapnyi használat után teljesen meg vagyok vele elégedve :) Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

Lovemakeup

2014. december 14.

Nagyon sok pozitív véleményt olvastam róla, így hát megvettem. Nem olyan régóta használom, de eddig nem teljesíti azt,amit várnék tőle. Iszonyatosan zsírosítja a bőröm, smink alá nekem nem jó,mert hámlik le az arcomról-az orromon és homlokomon, ráadásul 3-4 óra után átfénylik- persze tudom,hogy nem mattításra van kitalálva,de eddig 1 krémtől se volt ilyen durva. Remélem,hogy csak szoknia kell a bőrömnek és idővel javul a dolog, de most egyszerűen 3csillagtól többet nem tudok adni rá.
Update: nem vált be, így odaadtam nővéremnek, akinek jó a bőrére. Így legalább nem áll feleslegesen a polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 14.

BonnyBunny

2014. október 23.

Évekig éltem abban a hiszemben, hogy nekem bizony problémás, pattanásos bőröm van, ennek megfelelően ilyen típusra való krémeket, lemosókat, radírokat vettem, jó erőseket, savasakat, brutál tisztító hatással, de mégsem csökkentették a bőrhibákat, pattanásokat, maximum ideig-óráig eredményeztek szebb bőrt.
Aztán 1-2 hónapja az új kozmetikusom mondta, hogy ez bizony vízhiány, amúgy semmi egyéb baja nincs a bőrömnek, nem szabad durva szerekkel rámenni (érzékeny is), mert védekezésképpen termeli feleslegesen a faggyút, ami tömíti a pórusokat, így pattanásokat és fakó bőrt eredményez. Az ő tanácsára kezdtem el használni ezt a vízhiányos bőrre való krémet, termékcsalád arcradírját, és egy szappan és minden mentes arclemosót. Láss csodát néhány hét alatt a bőröm kb. megújult, pattanások nincsenek vagy max. 1-2, sokkal szebb, üdébb, egészségesebb az arcom... Nem okoz pattanásokat, mitesszereket, kiválóan hidratál, finom az illata, kellemes az állaga. Smink alá is tökéletes, gyorsan beszívódik. Amióta használom a bőröm puha, bársonyos, egyenletes és nem szárad ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

prehalekjudit

2014. október 15.

Sokáig használtam,nagyon szerettem hogy klasszul hidratál.Nem is tudom miért álltam le vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 15.

justagiirl

2014. június 13.

Valahol láttam egy olyan kommentet, (ami nagyon megmaradt bennem) hogy a zsíros bőr igazából vízhiányos bőr, ami hidratálni próbálja magát ilyen módon, hogy zsírosítja saját magát. Épp emiatt kipróbáltam egy ilyen hidratáló krémet az én extra zsíros bőrömre, és az igazat megvallva egy kissé megijedtem, hogy mi lesz akkor, ha felkenem és zsírban úszik majd az arcom. Már a tégely kibontásakor meglepetés ért, ugyanis eszméletlen illata van. Nagyon jó. Reggel felkenem, és még este is érzem magamon, olyan, mint valami roppant jó parfüm. Nekem nagyon bejött. Ezután felkentem, és szinte hallottam, amint a bőröm felsóhajtott a megkönnyebbüléstől. Olyan érzés volt, mintha a bőröm levegőhöz jutott volna, de úgy igazán. Már használom egy ideje, és amióta így teszek, a homlokomról eltűntek a csúnya, száraz hámlások, amiket bőrradírral próbáltam eltünteni, de csak rosszabb lett. Ez a krém azonnal rendbetette a bőröm! :)
Egy szó, mint száz, nekem hihetetlenül bevált, már a második tégelyecskével használom el. Úgy érzem, hogy újabb életre szóló kedvenccel gazdagodtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 13.

Vikucka

2014. április 1.

Borzasztó vizhiányos a bőröm, aminek nem tesz jót a hideg északi levegő sem. Hegyekben áll itthon az arckrém, amiket próbálgattam, de mindegyiknek volt valami rossz "utóhatása". Vagy a felkenés pillanatában csipett, égetett, szúrt, vagy zsiros érzetet hagyott a bőrön, vagy szinte semmit sem éreztem. Kicsit kétkedve fogadtam ezt a niveát, úgy voltam vele, hogy most adok egy esélyt, volt egy bonusom, igy elég jó áron jutottam hozzá. Az illata és az állaga is nagyon tetszett. Felkentem, nem volt csipős utóérzet, nagyon kellemes a bőröm tapintása, nem húzódik abszolút.
1 hét után bejött, kiváncsi vagyok, ha elfogy a tégellyel, akkor veszek-e újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 1.

1 hét után bejött, kiváncsi vagyok, ha elfogy a tégellyel, akkor veszek-e újra.

nárcisz

2014. március 27.

Szörnyen vízhiányos lett az orrom mellett a bőr, illetve a homlokomon is egy felelőtlen arcradírozás miatt, már hónapok óta szenvedek ezzel a problémával. Ezeken a problémás részeken semmit nem segített ez a krém, de az arcom többi részén abszolút helyt áll. Jól hidratál, nem vörösödik tőle az arcom, amire nagyon is hajlamos vagyok.

Update: Mostanában úgy használom, mint egy pakolást, felkenem vastagon, nem masszírozom be majd félóra múlva lemosom. Így sokkal hatásosabbnak érzem, de nem csak ezt, hanem az összes hidratálót amit eddig próbáltam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Cyclomethicone, Propylene Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Uborka kivonat, uboka lé. Lásd uborka kivonat.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.