Nivea

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Rony

2014. február 20.

Az illata nagyon finom, friss uborkás. Nagyon hamar beszívódik, könnyű hidratálókrém, ennek ellenére nagyon jól hidratálja az arcbőrt.
Nem lesz zsíros a bőröm tőle, és a T-vonalam sem fénylik át egész nap, bár azt hozzáteszem, hogy ez nem egy mattító krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

Ági88

2014. február 15.

Az első Nivea hidratáló krémem volt. Nagyon szerettem, mert könnyen felszívódott és hidratálta is a bőrömet. Aztán elfogyott és télre sűrűbb krémet kerestem, de lehet, hogy majd újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 15.

melike_0817

2014. február 13.

Két hete vettem meg, ez az első Nivea nappali krémem. Kombinált bőröm van, a T vonalban nagyon zsírosodó, kifénylő, egyébként pedig nagyon száraz. Túl sok reményt nem fűztem a krémhez, de kellemesen csalódtam. Könnyed, hamar beszívódik, jó az illata, és több órányi viselet után is csak minimálisan fénylik ki a T vonalam, ami nálam nagy szó. Úgy érzem egy kicsit hidratálhatna jobban is mert helyenként száraznak érződik a bőröm felvitel után, de egy két ezer forintos krémtől nem is várnék el többet. Csak azért kap 4 és nem 5 csillagot, mert nálam azt csak a "csodaszerek" érdemlik meg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

CocoSunrise

2014. január 16.

A vélemények miatt vettem meg, mert sokan írtátok, hogy csak ezt tűri a bőrötök. Az én arcom az utóbbi hónapokban minden krémtől kiakad egy idő után, legyen az drága gyógyszertári, vagy olcsó no name márka. Niveával eddig nem kísérletezgettem, mert nem találtam elég szépnek az összetevőket... de most már úgy vagyok vele, hogy kipróbálom, mert a drága extra összetevős anti allergén és parabén krémemtől olyan dudoraim lettek, hogy csak úgy takargattam a tükröket.

Elmondhatom, hogy remekül hidratál, pont amennyire nekem kell. Gyorsan beszívódik és könnyű rá sminkelni. Pattanásokat nálam nem okozott és eddig a bőröm is tűri, de az még majd elválik hosszabb távon, hogy mennyire...
Kellemes, uborkás illata van és nem zsírosít. Szóval legyen 4 csillag, de lehet hogy majd felemelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

Lila Zizi

2013. október 12.

Pár éve rájöttem, hogy a száraz de ugyanakkor zsírosodásra hajlamos bőrömnek az aquás és könnyű vagy gél állagú krémek felelnek meg a leginkább így alapozót is tudok használni anélkül, hogy hámlani kezdene tőle a bőröm viszont nem is annyira nehéz, zsíros krémek, hogy már a felvitel után 1-2 órával csillogjon a bőröm. Ezért először Anew Aqua Youth gélkrémet próbáltam ki majd a L'Oréal Dermo Expertise Triple Active Fresh arckrémet normál bőrre utána következett megint egy Avonos termék a Anew Vitale éjszakai gélkrém de csak az éjszakaija vált be a nappalijától nagyon hamar csillogtam. Ezért nappalra Balea Aquás krémet választottam viszont mindig úgy tűnt, hogy 2-3 tégely elhasználása után hozzászokott a bőröm és már nem volt olyan fokú a hatásuk, mint az elején. Ezért kellett megint váltanom és most erre a Nivea termékre esett a választásom már régóta szemezgettem vele de drágának találtam. Pár héttel ezelőtt a Rossmannban pénteken a nivea termékekre volt kiemelt akció pontosan már nem emlékszem az árára de 1800-2000 Ft között volt. Eddig nem bántam meg nagyon könnyű, hamar beszívódik, tökéletes sminkalap, megfelelően hidratál egész nap. Nagyon meg vagyok vele elégedve engem az elején egy kicsit zavart az illata, mert a párom arckrémének hasonló a beütése és annyira pasisnak éreztem de megszoktam. Remélem sokáig tudom használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

Ichigo94

2013. augusztus 24.

Szerintem ez a legjobb krém ebben az árkategóriában. Régóta használom. Néha vannak vele problémáim, mert van hogy nagyon csíp. Jól hidratál, de nyárra túl sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

dbettikee

2013. augusztus 19.

Kedvenc arckrémem, csodás az illata, állaga, úgy ahogy van. Néha, amikor kifogyott gondoltam teszek próbát mással is, olcsóbbal, drágábbal, bioval, de a végeredmény mindig az lett, hogy visszatértem hozzá :) kb 5 éve használom, majd csak akkor mondok le róla, ha ránctalanítani kell, remélem az még messze van :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

mandula

2013. július 1.

Nagyon jó kis arckrém. Már vagy két éve ezt használom, de még nem csalódtam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

redvelvet

2013. május 2.

Két hete használom, félve vettem meg, de kellemesen csalódtam:) Jól hidratál, pár perc alatt beszívódik, tökéletes sminkalapnak és nem jelentek meg pattik sem, mióta használom! Eddig nekem abszolút 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

Babooca

2013. április 27.

Régen sokszor kentem Anyukáméból, mert azt hittem jót teszek a bőrömmel. De tévedtem. Mindahányszor felkentem, kis hengerekben le tudtam dörzsölni, pedig csak nagyon keveset tettem fel. Csak egy réteget képzett a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Cyclomethicone, Propylene Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Uborka kivonat, uboka lé. Lásd uborka kivonat.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.