Nivea

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

floracska6

2013. április 11.

Ez a legjobb krém a világon száraz bőrre! feltölti az arcom, felébreszt. Már körülbelül 7 éve ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

manocska81

2013. április 9.

Elhasználtam én is pár tégelyt ebből a krémből. Szerettem. Viszont inkább csak télre, viszont akkor nagyon jól hidratál. Nyárra nekem már könnyebb textúrájú krémre van szükségem. Összességében meg voltam vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 9.

Picieri

2013. március 27.

A kombinált bőrömre végül is bevált, a szárazabb részeket jól hidratálta, viszont sajnos a T-vonal ettől is hamarabb zsírosodott, de azzal nincs mit tenni sajnos, szinte mindig ezzel a problémával küzdök. Elég hamar beszívódott, az illata is kellemes, meg voltam vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.

firea

2013. március 27.

Még máig is ezt használom, mert a nagyon érzékeny bőrömet minden kiüti, de ez nem! Sminkalapnak is tökéletes, gyorsan beszívódik. Egy kicsit várni szoktam (krémezés, kávé, smink), de 5 perc bőven elég neki smink előtt. Szeretem az állagát is, és az illata is kellemes. Már régóta keresek olyan krémet, amivel leválthatnám, de nem az elégedetlenség miatt, hanem csak nem hiszem, hogy 35 évesen is a 20-as éveim krémjét kellene használnom. Niveának sincs más terméke, amit elbír a bőröm.

sydneyke001

2013. március 12.

Nagyon kellemes az illata.
Könnyen beszívódik.
Kiváló sminkalap.
Sokkal jobb a textúrája, mint a make up starternek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 12.

Nagyon kellemes az illata.
Könnyen beszívódik.
Kiváló sminkalap.
Sokkal jobb a textúrája, mint a make up starternek.

toll6565

2013. február 22.

Nekem nagyon bevált. Az illata is tetszik, viszonylag hamar beszívódik, és nagyon jól hidratál. Ráadásul nem zsírosít, én nem is irritál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 22.

Klaudia

2013. február 21.

Nem tudok rossz véleményt írni róla. Teljesen jól hidratál, jó az illata, az állaga is, nem fényesíti a bőröm, csak jó pihe-puha és sima lesz tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

macsek0728

2013. február 12.

A vízhiányos, pirosodásra hajlamos bőrömre tökéletes. Sminkalapnak is nagyon megfelelő. Nálam 5-ös. A tapasztalaton az, hogy a sminkeléssel várni kell amíg teljesen beszívódik, mert az alapozó ledörzsölheti! Egyébként jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 12.

yvie

2013. január 23.

Anno még a 20-as éveim elején ( most 26 vagyok) pár tégelyt elhasználtam. Szerettem , mert könnyű és friss krém. De nyárra sok volt, a zord télben már kevésnek bizonyult. Még pár éve visszatértem rá, mert tudtam hogy ez beválik. Akkor még nem néztem nagyon az összetevőket, csak h fényvédő legyen benne. Azóta már más a szitu. Az összetevők miatt -1, amúgy nincs rossz emlékem vele kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

burberry

2013. január 15.

Sajnos ezzel a krémmel nagyon megjártam, ,mert irritálta a bőröm, kis pattanások jelentek meg rajtam, gondolom az illatanyag és egyéb összetevőinek következtében :/ Hidratálni hidratál, de ha több napot kihagyok, akkor még erősebben kiszáradt a bőröm. Nekem nem érte meg az árát, bár nem volt egy horrobilis összeg, de nem is használtam el, pedig nagyon bíztam benne, hogy jó lesz. Akinek nem érzékeny a bőre, annak viszont jó lehet, de az illatos termékekkel ilyen esetekben vigyázni kell!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Cyclomethicone, Propylene Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Uborka kivonat, uboka lé. Lásd uborka kivonat.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.