Nivea

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: landi, az összetevőket feltöltötte: motukar, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Bebek

2015. február 13.

DM-ben 1399 Ft. Nagyon jó illata van, sűrű és krémes. Nem szárítja a bőrt.
Update :( A fiamnak úgy tűnik szuper-érzékeny bőre van. Kb a 2. használat után ettől is tenyérnyi piros foltok jelentek meg a bőrén. :( 1 csillagot vonok csak le, mert mindentől kiszárad és bepirosodik, úh ez nem feltétlen a rossz termék bűne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 13.

DM-ben 1399 Ft. Nagyon jó illata van, sűrű és krémes. Nem szárítja a bőrt.

huncutka

2013. május 29.

Most vettem második flakonnal (500ml) nagyon szeretem. Használom zuhanyzásoz, kézmosásra arcmosásra. Illata tiszta kellemes és előttem írták, tisztának érzem utána a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

noxibaba

2013. január 11.

Kuponnal jutottam hozzá akciósan. Még csak tegnap este használtam először, de máris a kedvencemmé vált. Remek az illata, olyan igazi Niveás. Lágy, ellazító. Pumpája nagyon jó, 2 nyomás a fürdő rózsára és kellemes, lágy hab képződik.
Ápol, és hidratál. Fürdés után (hülyén hangzik), de tisztának éreztem magam. Más érzés volt, mint bármelyik más tusfürdőnél. Jól éreztem magam utána, hidratált volt a bőröm, egyáltalán nem kívánta utána a testápolót. Biztos, hogy újra fogom venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

tellokin

2012. december 12.

Magamnak vettem ezt a fürdetőt. A bőröm érzékeny, száraz, ekcémára hajlamos. Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a termékkel, egyáltalán nem irritál, puha lesz tőle a bőröm, nem szárítja, inkább úgy érzem, hogy táplálja. Tervezem, hogy beszerzem a testápolóját is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

vegyesz001

2012. november 15.

Érzékeny bőröm van és bár 23 éves vagyok, de ez a fürdető nagyon szuper. Én a Rossmann és Dm polcain csak az 500 ml-s változatát láttam ahol 1400 ft-ba kerül, a Tescoban viszont 1000 ft volt, így rögtön meg is vásároltam. Nem irritál, és szerencsére nem is száraz használata után a bőröm, mint más tusfürdőknél. Szeretem, h nem erős az illata. Nem tudok róla rosszat írni. Akinek érzékeny bőre van és vízhiányos is, azoknak bátran ajánlom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

bukesz

2012. augusztus 27.

Mi most vettünk egy flakonnal!Nekem is az illata tetszik és puha lesz tőle a babám bőre!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 27.

eda

2012. augusztus 14.

Nagyon jó fürdető, jól habzik, finom, diszkrét, de tartós illata van. A kisfiam göndör fürtjeit is kordában tartja, fényes lesz a haja tőle. Érzékeny bőrét jól ápolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

niki

2011. október 16.

Extrém száraz, viszkető bőrömet szépen helyrehozta, télen mindig ezt használom. A testápolója is nagyon jó, kiegészítik egymás hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 16.

landi

2011. szeptember 18.

Nayon szeretjük ennek a fürdetőnek a shea vajas változatát. Nagyon puha lesz a baba bőre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 18.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Glucose

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.