Nivea

Ár:   900 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magdus_, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Puhává és ragyogóan fényessé varázsolja a baba haját.

natalia.horvath

2014. december 6.

Jó sampon.Nagyon jól habzik, kevés kell belőle (két éves lesz a kislányom és még az első flakont használjuk).Nagyon finom babaillata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 6.

sdm

2014. szeptember 9.

Samponok közül egyik kedvenc illatom. Imádom.
Tényleg puha és fényes lesz tőle a haj.
Újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Samponok közül egyik kedvenc illatom. Imádom.
Tényleg puha és fényes lesz tőle a haj.
Újra fogom venni. :)

Scara

2014. július 13.

Hogy én eddig mennyi időt, energiát és pénzt pazaroltam el arra, hogy az én vékony szálú hajamhoz megtaláljam a megfelelő sampont...
2 hete pár napot unokanővéreméknél töltöttem és elfelejtettem a samponomat magammal vinni. Ez a sampon volt nekik otthon, mert a gyerekeknek ez vált be legjobban. Gondoltam nagy bajt nem csinálok ha ezzel mosok egyszer hajat.
Hát meg kell mondjam soha semelyik luxus terméktől nem volt ennyire fényes és dús a hajam, beszárítás nélkül is!!!
Azóta is ezt használom és feltűnt, hogy bár nem hullott eddig sem a hajam, de még az eddiginél is kevesebb hajat vesztek hajmosáskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

kkkriszta

2014. július 3.

Gyerekek haját is ezzel mossuk, szép, selymes tőle a hajuk. Biztos lehetne még természetesebb összetevőkkel választani másik sampont, de szerintem nem cseréljük le. Nyaraláskor nem vittem saját sampont, és a férjem samponját kevertem ezzel, úgy mostam. Gyönyörű csillogó lett a hajam. A "ludas" ez volt. Jó kis sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

Pöti

2014. április 28.

Babócám haját mostam ezzel a samponnal. Szerettük, kellemes az illata, jól habzik, nem csípte a szemét. Ecsetet is jól lehet vele mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 28.

csdboo

2014. március 29.

Isteni illat. Ajándékba kaptuk, az összetevők nem túl fényesek, de elhasználtuk. Ár és összetevők miatt nem veszem. Babé koszmó elleni samponnal mosom a gyerkőc rövid frizuráját :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

dorcsiii

2013. október 21.

Megfelelően tisztítja gyermekeim haját, gyönyörű selymes és puha lesz tőle a hajuk. Már régóta használjuk :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

Laura19

2013. szeptember 28.

A kisebbik lányomnak mindig ezzel mostam a haját pici korában.
Mindketten szerettük az egyszerű illatát, nem volt káros hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

A kisebbik lányomnak mindig ezzel mostam a haját pici korában.
Mindketten szerettük az egyszerű illatát, nem volt káros hatása.

fagas

2013. augusztus 9.

Szuper illata van, jól tisztít, igaz, az ára elég "húzós", de kisfiam hajára ez vált be eddig a legjobban.5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

landi

2013. augusztus 9.

Már több flakonnal is elhasznált a kisfiam, régóta ezt használjuk,szeretjük!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Már több flakonnal is elhasznált a kisfiam, régóta ezt használjuk,szeretjük!

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Glycerin

Gyengéd felület aktív anyag, tisztítószer, melyet gyakran használnak babakozmetikumokban, mivel könnymentes samponok, tusfürdők és habfürdők készíthetőek vele.

Az EWG használattól függően közepesre vagy magasra teszi az összetevő kockázatát, mert az szennyezett lehet rákkeltő vegyületekkel (ethylene oxide, 1,4-dioxane) és nem ajánlott az összetevő használata sérült bőrön. Paula Begoun összetevő szótárában és a Susan Brown összetevő szótárában is, mint javasol összetevő szerepel a PEG-80 Sorbitan Laurate.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.