Nivea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TimiKistot, Módosítva: 2018. május 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

A Nivea önbarnító testápoló 24 órán keresztül hidratálja és érezhetően puhábbá varázsolja a bőrt. Egyenletes, természetesnek ható, csíkok nélküli barnaságot biztosít, a frissesség illatával. Páfrányfenyő kivonattal és szőlőmagolajjal dúsított.

Ár: 500 , Eladó: nooncsyka
Állapot: Használt, Helyszín: Dömös , fizetés: Fox, postán maradó

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

rekaanagy

2020. március 2.

Teszi a dolgat tokeletesen, nem foltos, nem sarga es nem szinezi a ruhakat :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Teszi a dolgat tokeletesen, nem foltos, nem sarga es nem szinezi a ruhakat :)

magyarigy

2020. január 14.

Nem ad túl intenzív barnaságot (a sötét bőrre valót vettem), bár így télen ez nem is elvárás nálam. Láttam, hogy többen írták itt a rossz szagát - pedig szerintem önbarnító mivoltához képest elég jól teljesített. Tetszik, hogy egyáltalán nem szárítja a bőröm, és nagyon könnyű vele dolgozni. Még egyszer sem lettem foltos tőle. Arcra viszont nem ajánlom zsíros bőrűeknek, sajnos nekem is kijöttek a pattanások, ráadásul színben nem láttam különbséget az arcomon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

Luca05

2020. január 12.

Ez az első önbarnító krém amit használtam, szóval nincs viszonyítási alapom, de szerintem elég jó termék. Én a nagyon világos bőrömre a sötét bőrűeknek valót használtam és pont jó lett az eredmény. Egyetlen bajom vele hogy, gyorsan és csúnyán kopik. Valahol már teljesen fehér a bőröm, valahol világosbarna, valahol sötétebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 12.

Victoriaformosa

2020. január 9.

Nagyon világos bőröm van, ami mégis nehezen barnul. Nem vagyok híve a szoliknak, így eddig csak napon sütkéreztem, aztán leégtem. Na, ilyen az én bőröm. Abszolút nem vártam tőle sokat, mindössze puhaságot és hidratálást. Első használat után láthatóan bronzosított, foltok nélkül. A hidratálást is hozta, puha és illatos volt a bőröm tőle. Nem volt zsíros, olajos érzés, amit utálok. Számomra igazán tökéletes testápoló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 9.

TBianka

2019. december 11.

A sötétebb bőrre valót vettem meg, azon felül, hogy konkrétan semmi barnaságot nem ad, mivel először magamon próbáltam az amúgy se fehér bőrömön, de nem láttam kB két hétig semmi változást, pedig minden nap kentem, utánna hófehér barátom egyik lábán próbáltam így hátha ténylegesen látni is fogjuk a változást, de semmi. Ez melett iszonyat büdös lesz rajtam egy óra után, nem is tudom mihez hasonlítani, de undorító.
Pedig nagyon akartam szeretni, meg ezzel motiválni magam, hogy így legalább minden nap testápolózzak, de nekem ez a krém nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 11.

Zsuci23

2019. november 30.

Nagyon jó az állaga gyorsan beszívódik és imádom az illatát.... 400 ml kiszerelés nagyon jó ár érték arány, megvagyok elégedve a barnulással is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

boglarkajakab1

2019. november 30.

Jobb mint a Dove, szebb a színem tőle és elég heti 1x kennem, hogy látványos maradjon az árnyalata. Viszont nekem jellegzetesebb a maradandó szaga.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Nairam

2019. november 27.

Régebben próbálgattam már a barnítókat,de macerás vállalhatatlan krémek voltak a piacon,foltosodtak, vagy nem barnítottak, így maradtam a mértékletes szolizásnál. Aztán ,gondoltam most leállok egy kicsit és mivel sok jót hallottam erről,hát megvettem. Nagyon jó! A normál/barna bőrre valót választottam,eredetileg fehér a bőröm,de a szolis szinem még nem kopott ki teljesen... és tudtam,hogy a világos bőrre való krém nem látszódna annyira... Az első használat után észrevettem a szép egyenletes szint, és puha selymességet. Az illata/később már inkább szaga, másnap reggel is érződik a bőrömön nem mindig esik jól, de ettől eltekintek,mert tetszik a végeredmény! Sőt,az arcom problémás száraz, seborreás, DE! Nem irritálja,nem szárít,ellenkezőleg táplál! Na,itt győzőtt meg igazán, amellett,hogy szép a végeredmény, az arcomon is használható! Egyenletesen kopik! Az állagával könnyű dolgozni, hamar felvihető! Néha úgy látom barnább vagyok,mint mikor szoliztam... ez lehet az újdonság varázsa, vagy az árnyalata miatt,mert picit sárgásabb vagy optikai illúzió,de nekem most nagyon bejön! A szoli melege meg a fényhatása,rituáléja hiányzik, de nem akarok fonnyadt barack lenni, most lecseréltem erre! Nem mondom,hogy soha nem megyek a szalonba,de a Nivea önbarnítója mindig ott lesz a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

Sophiaprincess

2019. október 24.

Már a második tubussal veszem, nagyon szeretem. Gyorsan észrevehető a változás, számomra az illata is kellemes. A bőröm is selymes puha lesz utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

tothmoni

2019. szeptember 26.

Tegnap este használtam elösszőr a terméket, nem hittem benne őszintén szólva, de nagyon meglepődtem amikor már ma észre vettem a változást.Nekem elég világos a bőröm ugyhogy nem biztos,hogy más is elsőre észre veszi a változást. Eddig szuperül bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol