Nivea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TimiKistot, Módosítva: 2018. május 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

A Nivea önbarnító testápoló 24 órán keresztül hidratálja és érezhetően puhábbá varázsolja a bőrt. Egyenletes, természetesnek ható, csíkok nélküli barnaságot biztosít, a frissesség illatával. Páfrányfenyő kivonattal és szőlőmagolajjal dúsított.

Ár: 500 , Eladó: nooncsyka
Állapot: Használt, Helyszín: Dömös , fizetés: Fox, postán maradó

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Lilluc

2019. május 16.

Általában Dove önbarnítót használok, de pont nem volt a boltban.
Így vettem meg ezt :)
Sokkal kellemesebb az illata, mint a Dove-nak, pedig az sem rossz. Szép, egységes bronzos bőrszínt eredményez, nem foltos és nem kopik. Bőrradírozás nélkül is szépen fel tudtam kenni. Nekem valamivel jobban is bejön, mint a Dove. 2x akkora kiszerelés, szinte azonos árban, jobb illattal....szerintem legközelebb is inkább ezt választom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Általában Dove önbarnítót használok, de pont nem volt a boltban.
Így vettem meg ezt :)

MLittleMermaidM

2019. április 15.

Nagyon szuper! Használtam már Dove-nak a testápolóját, de szerintem ez ár érték arányban sokkal jobb mivel ez 400ml a Dove csak 200ml. El kell találni a mennyiséget mert ezzel is tud foltos lenni az ember. De egyébként szuper. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

CocoBellemare

2019. április 6.

Dove önbarnítót szoktam használni, ám most spórolás céljából megvettem ezt leárazva. Sajnos nem jött be. Puha lesz a bőröm és nem rossz a színe, viszont foltosan és hamar kopik. Kicsit gyorsabban beszívódik, mint a Dove. Elhasználom, mert annyira nem rossz, de újra venni nem fogom, maradok a jól bevált Dovenál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Kellybetty

2019. március 17.

Akciósan vettem 1300ért és nem bántam meg. Este kentem be magam vele fürdés után, minden testradír meg hasonlók nélkül és így is tökéletes lett a színhatás reggelre. Puha volt a bőröm és egyenletes bronzos színem lett, ami egy kicsit se volt sárgás. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

labanczlaura0502

2019. március 4.

Végre egy önbarnító ami igazán hatásos! Nekem személy szerint semmi bajom az illatával, de valószínűleg, ha lenne, a hatása miatt akkor is használnám :D már az első alkalom után látványos az eredmény, egyáltalán nem foltos, nagyon szép színt lehet vele elérni. A legjobb, amit eddig próbáltam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

Andiszotak

2019. február 12.

Nagyon elégdett vagyok vele ,szeretem az illatát ,első használat után hatásos volt😊♥️ csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 12.

viragocska66

2018. november 24.

Nyáron használtam a barnulási vonalak halványítására. Nekem bejött, segített átmenetet képezni a póló illetve rövidnadrág vonalánál, így fürdőruhában nem volt nagyon szembetűnő. Az illata is tetszik ☺

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 24.

Picieri

2018. november 20.

Én sárgásnak látom picit a végeredményt, de a párom megnyugtat mindig, hogy nagyon szép barna vagyok. :D nagyon szépen kopik, szinte láthatatlan, kétnaponta kenem be magam vele, hogy mindig tartsam a színt, de a frissesség illat messze nem az amit írnak. Én mindig érzem még másnap is a fürdés után a klasszikus barnító illatot. Ennek ellenére kellemes csalódás, mert nagyon vacilláltam a dove és eközött, de végül az ár és kiszerelés győzött....per pillanat. De sztem a doveot is ki fogom próbálni, ha ez elfogy. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

Dorkica

2018. november 6.

5. Használaton túl vagyok, és azt kell, hogy mondjam, nagyon szépen teszi a dolgát! Hidratál, láthatóan látszik a változás. Eléggé világos a bőröm, de mégis a sötétebb bőrre valót vettem meg. Nem sárgít, nem foltos, pedig nem radíroztam előtte a bőrömet. Egyetlen negatívum, hogy felkenés után 1-2 óra elteltével elég érdekes szagom van, de hála istennek zuhanyzás után nem érződik ( valamit valamiért) Újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

sztike

2018. október 23.

Rossz passzban is vagyok, kedvem se volt, szóval nem álltam neki radírozgatni előtte (inkább szolis típus vagyok, nincs türelmem a foltosan fogós - foltosan lekopós önbarnítókhoz). A nővérem hagyta rám, ő talán 3x használta. Tök rendben van a krém, finom az illata, gyorsan beszívódik, nem foltos, nem is kopik foltosan. Maradok azért a szolinál, de ez azokra a hetekre, amikor nem érek rá rendszeresen eljárni barnulni, pont jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol