Nivea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TimiKistot, Módosítva: 2018. május 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

A Nivea önbarnító testápoló 24 órán keresztül hidratálja és érezhetően puhábbá varázsolja a bőrt. Egyenletes, természetesnek ható, csíkok nélküli barnaságot biztosít, a frissesség illatával. Páfrányfenyő kivonattal és szőlőmagolajjal dúsított.

Ár: 500 , Eladó: nooncsyka
Állapot: Használt, Helyszín: Dömös , fizetés: Fox, postán maradó

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

barbikaaa

2018. július 24.

Szuper termék, eddig nem nagyon használtam barnítós testápolókat, mert mindig olyan "szoli szagú" voltam tőlük, amit nem tudtam magamon elviselni, ettől viszont nem kell ilyentől tartani! Nagyon jó illata van, gyorsan beszívódik, nem hagy nyomot a ruhán, és pár használat után már látszik a bronzos hatás. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 24.

v1v13n

2018. július 5.

Az illatán kívül elégedett vagyok vele. 3 használat után feltűnően látszik a különbség. Persze óvatosan kell bánni vele, de szerintem nem egy rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

csikosmatyas

2018. június 15.

az a típusú fehér bőrű vagyok akire még az orvos is rácsodálkozik, nos erre nem jó, nem büdös inkább fura, a színe meg olyan mintha szétfolyt volna rajtam a gyerek vízfestéke, rutinos kenegető vagyok, de ezen nagyon látni, hogy "valamit rákentem a bőrömre" hidratálóként átlagosnak mondanám
mindenképp javaslom minta kipróbálását

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 15.

mindenképp javaslom minta kipróbálását

Annie25

2018. június 13.

Számomra hatalmas csalódás ez a termék! Borzalmas az illata, próbáltam többet, kevesebbet kenni belőle, de sehogyse akart beszívódni. Reggelre teljesen foltos lett a lábam pedig egyenletesen vittem fel. Pénzkidobás volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

thalion3

2018. június 12.

Ez az első olyan testápoló, amit szívesen és rendszeresen használok. Nagyon jó az illata, szupergyorsan beszívódik (pedig sokat kenek) és napokig hidratál. Féltem az önbarnító tulajdonságától, de csak nagyon enyhe színt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Heidi13

2018. május 30.

Akciósan vettem 1200 Ft körül volt a 400 ml-es a Rossmannban, utolsó darabot hoztam el, ez a világos és normál bőrre való változat. Mikor megvettem azonnal kipróbáltam, feltűnt, hogy nem olyan büdös, mint a többi barnító krém, nincs az a tipikus fura szaga. A hosszútávú hatásáról még nem tudok nyilatkozni, de rendkívül hamar beszívódik és szuper kellemes nyári frissítő illatú. Eddig nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

babszer94

2018. május 25.

Imádom!
2-3 alkalmazás után isteni szép bronzos színem lett.
Nekem egyik ruhámat sem és a lepedőmet sem fogta meg. Nem lettem foltos, az arcomnak is szép színe lett tőle.
Nagyon puha tőle a bőröm, viszonylag gyorsan beszívódik. Másnap nem adott kellemetlen érzete, nem voltam ragacsos tőle és kellemetlen illatom (barnító illat) sem lett tőle.
Csak ajánlani tudom. Ennyi pénzt 400 ml megér szerintem. Főleg ha kifogjátok akcióba, én 1300 Ft-ért vettem a Rossmanban a sötét-normlás bőrre valót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Imádom!
2-3 alkalmazás után isteni szép bronzos színem lett.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol