Nivea

Ár:   990 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettyke, Módosítva: 2011. november 3.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A finoman nőies illatú NIVEA Calm&Care dezodor lipideket, hamamelist és panthenolt tartalmazó formulája révén ápolja az irritált bőrt a borotválást követően és 24 órás izzadásgátló védelmet nyújt. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés: 150 ml

Jxojxi

2014. május 30.

Én nagyon szerettem, tényleg megnyugtatta az irritált bőrt, a hatásával pedig nem volt problémám, az illatát is szerettem.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

Dius1991

2014. április 5.

Csak fújtam és fújtam, de semmi... Ment a kukába...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

Csak fújtam és fújtam, de semmi... Ment a kukába...

Anheszenamon

2014. március 6.

Csakis az illata miatt adok neki két csillagot. Több heti használat után azonban izzadtságszagúnak éreztem már akkor, amikor magamra fújtam, hiába zuhanyoztam is előtte. Most ki fogom próbálni a natúr krémdezodorokat és nem kísérletezem tovább a Niveával. Ja, és van képük ráírni a Nivea cuccokra, hogy 48 órás védelem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 6.

sky

2014. január 29.

Nincs szerencsém a Nivea dezodorokkal, sajnos egyik sem vált be igazán funkcióját tekintve. Az illata elment mellettem, a gond inkább az, hogy a semleges illatból 1-2 óra múlva nem izzadtságszag, hanem kellemetlen, klóros-tisztítószeres jellegű "odőr" alakul ki, sokkal rosszabb, mintha semmit se használtam volna, engem kifejezetten zavart, bár erre extrém érzékeny vagyok, lehet, hogy bennem a hiba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

Edit87

2014. január 10.

Finom illat, remekül dezodorál igaz most télen használtam először.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

Finom illat, remekül dezodorál igaz most télen használtam először.

viktoriacsoke

2014. január 5.

Kellemes az illata, én szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

Kellemes az illata, én szeretem:)

janush

2013. augusztus 3.

Az illata kellemes, a hatása kb. 2 órára van kalibrálva .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Az illata kellemes, a hatása kb. 2 órára van kalibrálva .

gerdus

2013. augusztus 1.

Otthon kevés ruhában, kevés mozgással megfelelő, másra nem merném használni, max egy golyós deo fölé. Az illata egyébként szerintem rendben van, kevésbé izzadékonyaknak beválhat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Rainbow7

2013. augusztus 1.

Nekem nincs semmi bajom az illataval. Ha csak az lenne elhasznalnam. A bajom vele az h nincs semmi hatasa. Kb mintha be se fujtam volna magam. Egyszoval: nagyot csalodtam.( már lepasszoltam a hugomnak : )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

liza2010

2013. július 8.

Egyszer vettem, inkább roll-on okat használok. Az illata kellemes, nyomot nem hagyott.
A hatása olyan közepes, nyári melegben már nem elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 8.

A hatása olyan közepes, nyári melegben már nem elég.

Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.