Nivea

Ár:   990 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettyke, Módosítva: 2011. november 3.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A finoman nőies illatú NIVEA Calm&Care dezodor lipideket, hamamelist és panthenolt tartalmazó formulája révén ápolja az irritált bőrt a borotválást követően és 24 órás izzadásgátló védelmet nyújt. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés: 150 ml

ramnaat

2013. április 30.

Rééémes ez a dezodor, a hatása nálam nulla. Az illata tényleg jó, ezért még a stiftnek is adtam egy esélyt, de semmi. Elfújkáltam itthonra, kb. óránkénti utánfújással. Kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

Ina15

2013. április 26.

Imádtam az illatát mindig is, de viszkettem tőle sajnos, mert van benne egy összetevő, amit nem bír a bőröm és sajnálom, mert egyik Nivea se jó! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

Mayu

2013. január 27.

Rendszeresen használom,bár melegebb időkre kevés,gyenge az izzadásgátló hatása.Az illata kellemes,nem irritálja bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 27.

Anna98

2012. december 16.

dezodor VERSUS Nivea Calm&Care Deo spray < ez a véleményem (remélem mindenki érti) Használhatatlan és csak egy szó van amivel az illatát jellemezni tudnám:büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 16.

lenarta23

2012. december 11.

Régebben használt, de mostanában valahogy nem az igazi, pedig nagyon tetszik az illata. Én mindig csak szőrtelenítés után használtam pár napig, de már akkor sem látta el izzadásgátló feladatát, nagyon izzadtam mellette és büdösnek éreztem magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 11.

jesuisunchat

2012. október 29.

A Deojával együtt használom, nekem bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

A Deojával együtt használom, nekem bevált :)

Mya

2012. október 9.

Stiftet szerettem volna belőle venni, de pont kifogyott az üzletben, így őt választottam. Lehet velem van baj, de mostanában nem lehet normális dezodort kapni?!... Szokásom, ha pl. dezodort veszek, először a kézfejemen próbálom ki, oda fújok egy keveset, tesztelve az illatot és hogy milyen nyomot hagy. Na ez is egy furcsa szerzemény ám... Hazaérve ki is próbáltam. Amint kifújtam, egy fénylő folt keletkezett a kézfejemen, gondoltam egy idő után eltűnik, beissza a bőröm. De nem így lett. Mintha babaolajjal kentem volna be a kezem. Illata nem rossz, ezt az egy jó tulajdonságát tudom leírni. Vártam... Gondoltam letörlöm és meglepve tapasztaltam, a deo mint a radír, foszlányokban távozott a kezemről, morzsolódott, csúszott, zsíros érzés volt. Nem adtam fel, végülis nem kézfejen kell helytállnia, fel is avattam fürdés után. Sajnos kézfejen se viccelt, tényleg ennyit tud. Jó illat, állaga szörnyű, a ruhán nyomot hagy, kellemetlen érzés, rövidtávú hatás. Köszi Nivea....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 9.

Picieri

2012. augusztus 19.

Az illata finom, üde, de sajnos nekem az izzadásgátlásra nem vált be. Ráadásul ez is besárgítja a fehér pólóimat! Tudja valaki, hogy ez konkrétan mitől van? Mert szinte minden izzadásgátló ezt teszi a ruháimmal :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

Gigi81

2012. augusztus 12.

Sajnos, a Nivea dezodorok nekem nem váltak be. Kipróbáltam ezt is, az illata kellemes és tartós, nem irritálja a bőrt, a hatékonysága viszont hagy kivetni valót maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

bara89

2012. július 5.

Sajnos még egy izzadásgátló sem volt maximálisan hatásos számomra. De ennek kellemes az illata és nagyon kíméletes. Frissen borotvált bőrre ez a legjobb dezodor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.