Nivea

Ár:   990 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettyke, Módosítva: 2011. november 3.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A finoman nőies illatú NIVEA Calm&Care dezodor lipideket, hamamelist és panthenolt tartalmazó formulája révén ápolja az irritált bőrt a borotválást követően és 24 órás izzadásgátló védelmet nyújt. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés: 150 ml

nemesanita

2012. június 6.

Akiknek nem jön be,miért nem próbálja meg úgy,hogy ennek a stiftes változatát felkeni,majd dezodorál.Nekem nagyon bevált,nem cserélném le semmire.Egyébként én inkább a stift változatot favorizálom,de néha fújok rá ebből is,ebben az esetben nem parfümözöm magam,csak ha kell egy extra hosszan tartó illat akkor így nekem bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 6.

BabaCica92

2012. május 11.

két hete használom, először nagyon hatásos volt, nem izzadtam tőle, csak a jó illatát lehetett érezni; azonban teltek a napok, és minden az ellenkezőjére fordult sajnos :( pedig annyira reménykedtem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 11.

Yndre

2012. április 14.

Borotválás után tényleg jó, kellemes az illata, nem csíp, nem viszket a bőröm. Az izzadásgátló hatása átlagos. (Niveához képest jó.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

krisz69

2012. március 15.

Kedvenceim közé tartozik nagyon kellemes az illata nem pirosodik ki tőle a bőröm és tényleg hosszan tart az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 15.

DIAMONDXOXO51

2012. február 12.

Friss, finom illata van, ami sokáig eltart, nem irritál, ápolja a bőrt, az ára sem vészes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

fugebefott

2012. február 11.

Végre egy dezodor ami nem csíp! Az Alverde calendulás sárgakupakosával használom felváltva, mindegyik klassz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 11.

gerbaud

2012. január 10.

Valóban nem irritál, de nálam ezzel ki is merült a pozitívumok listája vele kapcsolatban. Az izzadsággátló védelme nálam megbukott, ami így télen elég siralmas. Totálisan eltömíti a pórusokat, tusoláskor duplán kell szappanoznom, hogy ne tapadjon a bőröm. Az illata kellemes, úgyhogy ezért kap egy kettest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 10.

szaniblue

2012. január 7.

Nagyon jó dezodor. Nagyon jó illata van és tartós is. Egyáltalán nem irritál sőt mintha még nyugtatná is egy kicsit a bőrt. A hatásával is meg vagyok elégedve. Ami egyébként is plusz pont a Nivea sprayk-nél, hogy tényleg ki lehet fújni az egészet. Sok másiknál tapasztaltam, hogy még "lötyög" de hiába fújom nem jön belőle semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 7.

Deni

2011. december 28.

Kedvenc dezodorom. A stiftes verzióval együtt használom, így az izzadsággátló hatásával semmi gondom. Dupla védelem, főleg nyáron tök jó így. :)
Az illata nagyon jó és tartós. Én reggel bekenem, befújom magam, és este is érzem az illatát.
Epilálás után rögtön ezt használom, és nem pirosodik be a bőröm, sőt kifejezetten nyugtatja, mintha mi sem történt volna. :)
Imádom, nem cserélném le őket semmi pénzért másra. Ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 28.

Imádom, nem cserélném le őket semmi pénzért másra. Ötös.

angeltear

2011. december 20.

Nekem nagyon bejött, az illata nagyon jó és ami szintén előny, hogy nem irritálja a bőröm, nem tapasztalok égő érzést a bőrömön borotválás után mint más dezodoroknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 20.

Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.