Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Deni, Módosítva: 2012. március 2.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

24 órás izzadsággátló védelmet nyújt és ápolja az irritált bőrt a borotválást követően. A Nivea a gyengéd ápolás és a megbízható izzadás-szabályozás kombinációjával kényeztet.

sylvie88

2013. február 9.

Volt már jobb deomis nekem nem vált be és az illata se tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

Volt már jobb deomis nekem nem vált be és az illata se tetszik!

Kiscsillag5

2013. február 3.

Nem vagyok tőle elájulva. Nekem borotválás után 1-2 napig irritálja a hónaljamat. Pedig nem ezt ígéri. Az izzadást nem igazán gátolja, de a szagokat nagyjából elfedi. Viszonylag könnyen lemosható. Nagy megkönnyebbülés, hogy végre nem kell várni, hogy megszáradjon, mint a golyósoknál. A ruhán nyomot hagy, de mondjuk ez nyilvánvaló szerintem. A csomagolás tetszik, esztétikus. Az összetevőkről inkább nem fejtem ki a véleményemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

jesuisunchat

2012. október 29.

Imádom, szuper az illata és tökéletesen ellátja a funkcióját. Egyik kedvenc termékem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

eda

2012. augusztus 20.

Szeretem ezt a dezodort, mint általában a nivea termékeket. Tökéletesen ellátja a funkcióját, nincs intenzív, tömény illata, s ami külön jó, hogy szőrtelenítés után nem irritálja, csípi a meggyötört bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

sissy93

2012. július 2.

Anyukám használja, egyszer kölcsön kértem tőle vészhelyzetben. Nagyon megszerettem, vettem én is egyet.
Eddig stift-párti voltam, de elegem lett, hogy mindegyik összefogta a fekete ruháim.
Ez viszont nem hagy foltot. Klassssz! :)

Upps, rosszhoz írtam. Hiába, már este volt. :P
Ennek a golyós változatát véleményeztem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Ez viszont nem hagy foltot. Klassssz! :)

Upps, rosszhoz írtam. Hiába, már este volt. :P
Ennek a golyós változatát véleményeztem.

bambi023

2012. július 1.

nekem ez vált be a legjobban. az illata mostmár nem tetszik annyira de szerintem 1-2 éve már biztosan csak ezt használom..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

2012. június 27.

Hupsz, 2x véleményeztem :D bocsi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 27.

Hupsz, 2x véleményeztem :D bocsi :)

2012. június 27.

Na, ez a dezodor tökéletes! Legalábbis, amikor az őszi-téli időszakban használtam, szinte egyáltalán nem izzadtam tőle. Sajnos nyárra nem ezt vettem, de kifogom próbálni majd hogy a nagy melegben hogy teljesít.

2012. április 19.

Ezzel teljesen megvagyok elégedve. Általában spray-t szoktam használni, most a változatosság kedvéért vettem meg ezt. Újrafogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

nemesanita

2012. április 6.

Ma vettem egy ilyet,finom illata van,nekem a Nívea krémdezodorok váltak be leginkább,de szeretem a Rexona Nutritive-et is,golyósba pedig a zöld tetejű Vichy-t használom,bár tele van mérgekkel,lehet legközelebb kipróbálom az Alverde Sensitive Dry változatát is.Milyen érdekes,ha bemegyek egy üzletbe deót venni,mindig azt vizslatom más milyet vesz,ti is vagytok így vele?És nem csak a deóknál.Like,ha igen!:) Na,abbahagyom mielőtt bekockulok itt teljesen...a tárgytól meg már igencsak eltértem!! :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 6.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil