Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Deni, Módosítva: 2012. március 2.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

24 órás izzadsággátló védelmet nyújt és ápolja az irritált bőrt a borotválást követően. A Nivea a gyengéd ápolás és a megbízható izzadás-szabályozás kombinációjával kényeztet.

Deni

2012. február 20.

Már a spray-s változatánál is leírtam, hogy a kettőt általában együtt használom.
Önmagában jobb izzadsággátlónak tartom ezt, mint a deo spray-t, utóbbihoz mindenképp kell nekem a stiftes is. Így télvíz idején általában felváltva használom a kettőt, mert ilyenkor elég az a védelem, amit külön-külön nyújtanak, nyáron pedig együtt,tuti ami biztos alapon, és nekem működik (már normális hőmérséklet mellett, mert amúgy mutassatok nekem egy embert, akiről 40 fokokban nem szakad a víz). Nagyon kellemes illata van, kicsit sem tolakodó, olyan tiszta érzetet ad. Ami számomra fontos, hogy tartós. Reggel, ha bekenem magam, még este zuhany előtt is érezhető az illata. Az ápoló érzetet borotválkozás után is meg tudom erősíteni, rögtön utána ezzel kennem/fújom be magam, és mintha mi sem történt volna. Nem pirosodok ki, nem viszketek, nem fáj stb.
Ami hátrányt el tudok róla mondani, hogy fekete ruhákon sajna a stiftes verzió meg tudsz látszani, a spray-nél ilyen gondom nincs.
Én nagyon meg vagyok velük elégedve, néha voltak kilengéseim más termékek felé, de visszahúzott a szívem ehhez a kettőhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil