Nivea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 26.

Kategória:   Tusfürdők

Krémtusfürdő sárgabarack illattal. Hidratáló sárgabarackmag olajjal.

fioretta

2021. január 16.

Nagyon finom, természetes sárgabarack illatú krémtusfürdő. Jól habzik és tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

blackrose

2020. szeptember 5.

Igazi finom sárgabarack illata van, nyáron imádtam használni. Nem szárított, az illata zuhanyzás után is halványan érződik a bőrön. Nagyon szerettem, tökéletes nyári tusfürdő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Babooca

2020. augusztus 18.

Annyira örültem mikor újra megtaláltam az egyik üzletben tavaly nyáron. Élethű barackos illata van, nem mű. Régebben nagyobb kiszerelésben is lehetett kapni, ha létezne még mindig azt venném, mert ugyan a szappanokat szeretem, de ez mégis mindig elfogy, nagyon könnyen elcsábulok az illatára. Nem szárít, jól habzik fürdőrózsa nélkül is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Gyevocska

2020. augusztus 18.

Tavaly télen már elhasználtam egyet, akkor még valahogy barackosabbnak tűnt. Most valahogy inkább az erjedt, pálinkának érlelt szaga van.
Szárítani nem szárít, ápolni nem ápol. Nem fogom elhasználni, mert nagyon idegesít ez a szag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

HannaLove

2020. július 22.

Igazi, természetes sárgabarack illata van!! :) Az állaga, a habzása, a hidratáló hatása egyaránt nagyon jó.
Általában szeretem váltogatni a tusfürdőket, de ez az egyik, amit rendszeresen újra vásárolok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

browniee

2020. június 26.

Kellemes, nyáron pont az ilyen tusikat kedvelem. Finom, nem mű barack illata van. Érezhető a tusolás után is, de nem tolakodó egyáltalán. Puha és illatos a bőröm a használata után. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

Anita1984

2020. június 14.

Kellemes krémes sárgabarack illata van, egyébként szokásos jó Nivea minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 14.

Kellemes krémes sárgabarack illata van, egyébként szokásos jó Nivea minőség.

Macska27

2020. június 13.

Annyira finom sárgabarack illata van, hogy bele tudnék harapni! 😉😋
Krémes, jól habzik, nem irritál.
Újravevős! Most ez a kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

Annyira finom sárgabarack illata van, hogy bele tudnék harapni! 😉😋
Krémes, jól habzik, nem irritál.
Újravevős! Most ez a kedvencem!

Anita97

2020. április 18.

Imádom! Kellemes illatú, de nem túl tartós
Nem szárít, de nem is lesz pihe puha a bőr tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 18.

Imádom! Kellemes illatú, de nem túl tartós
Nem szárít, de nem is lesz pihe puha a bőr tőle

Csutak

2020. április 14.

Isteni illata van, tényleg, mintha barackkal fürdenék. :) Kár, hogy nem tartós az illata, de azt hiszem nem is baj. Nem szárít, szépen habzik, én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.