Nivea

Ár:   490 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

Az ápoló bambusztejet tartalmazó tusfürdő krémes habjával kényezteti, bársonyosan puhává és gyönyörűvé varázsolja a bőrt, az elbűvölő narancsvirágillat pedig életre kelti érzékeit.

Bőrbarát pH-értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt

Angemoll

2015. augusztus 25.

Nekem kifejezetten nyáron bevált tusfürdő. Kellemesen felfrissít és hidratál. Az illata sokáig érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

szgreta

2015. augusztus 24.

Nagyon finom narancsos az illata,nekem tetszik.Jól habzik,kevés is elég belőle szóval sokáig kitart.Nekem nagyon tetszik az állaga is,új kedvenceim lettek a Nivea tusfürdők :) Külön piros pont,hogy nem szárítja a bőröm és nem lesznek kiütéseim tőle,pedig velem néha előfordul az ilyesmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

pannab

2015. augusztus 19.

Nagyon finom illata van nem émelyítő. Jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Nagyon finom illata van nem émelyítő. Jól hidratál.

nikite24

2015. július 18.

Mikor megvettem nagyon szerettem ezt a frissito narancsos illatot. A nyari melegben jol is jott. De ahogy egyre tobbet hasznaltam eszrevettem, hogy kicsit emelygek tole. Nem veszes, meg igy is szeretem, de mar nem annyira jo, mint az elejen.
Viszont jol hidratal, puha utana a borom. Az osszetevoi elfogadhatoak.
Az arat tekintve szet kell nezni sok helyen, mert van ahol sokszor akcios.
Az illata miatt -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

Viszont jol hidratal, puha utana a borom. Az osszetevoi elfogadhatoak.
Az arat tekintve szet kell nezni sok helyen, mert van ahol sokszor akcios.
Az illata miatt -1 csillag.

Jelizz

2015. július 11.

nekem ez az illat picit émelyítő, de nem szárít és már megszoktam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 11.

nekem ez az illat picit émelyítő, de nem szárít és már megszoktam

hiphoppergirl93

2015. július 10.

Nagyon jó a deo-ja is.Nagyon jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

Nagyon jó a deo-ja is.Nagyon jó az illata.

sugarplumhellie

2015. június 29.

Ő az egyik kedvenc nyári tusfürdőm, annyira vidám és narancsos és cuki illata van :D Krémes, egyáltalán nem szárítja a bőröm, jól habzik és kevés is elég belőle, ráadásul az illata is sokáig megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

eveartstar

2015. június 22.

Igen, narancsos, csudálatos, olyan narancshéjas kicsit, és azt hittem fogom is tartósan szeretni...de neeem én visszasírom az Aldi narancsos tusfürdőjét, amit már nem lehet kapni. Na az narancsos tusfürdő volt...
Ezt már nagyon unom, még jó hogy épp kifogyóban. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 22.

Ezt már nagyon unom, még jó hogy épp kifogyóban. Nem veszem újra.

okroseva

2015. június 12.

Az illata kellemes, sokáig megmarad fürdés után, jól habzik. Sokáig használtam mielőtt natúr szappanra váltottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

Reni333

2015. június 12.

Imádom a krémes állagát,jól habzik és az illata.....fantasztikus :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 12.

Imádom a krémes állagát,jól habzik és az illata.....fantasztikus :)

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.