Nivea

Ár:   490 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

Az ápoló bambusztejet tartalmazó tusfürdő krémes habjával kényezteti, bársonyosan puhává és gyönyörűvé varázsolja a bőrt, az elbűvölő narancsvirágillat pedig életre kelti érzékeit.

Bőrbarát pH-értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt

LauraDorina

2015. március 16.

Nagy kiszerelésben vettem, nagyon tetszik az illata! Ettől nincsenek foltjaim fürdés után, nem lesz extra száraz a bőröm. :) nem vagyok elájulva tőle, de még is el kell ismernem ez az egyik tusfürdőm amitől a legkissebb bajom van a bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 16.

bYou

2015. március 2.

Nagyon finom illata van, nem szárít. Szerettem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

Nagyon finom illata van, nem szárít. Szerettem :)

szimae

2015. február 26.

Egy időben ez volt a kedvenc tusfürdőm. Fantasztikus illata van és az állaga is jó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

lovaslany13

2015. február 16.

Nagyon jó az illata, reggel felfrissít, este megnyugtat. Egész jó tempóban fogyott, krémesen habzik és puha lett utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

Korina2000

2015. február 1.

Az illata mesés! Felfrissülök tőle feltölt energiával. A bőrömet nem szárítja. Egyszerűen imádom! Mondjuk eddig még egyik Nivea termékben sem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 1.

violetti19

2014. december 28.

Ajándékba kaptam. Nagyon tetszik az illata,sokáig érzem még tusolás után a bőrömön.
Jó krémes, jól habzik, könnyű lemosni. Engem nem is szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 28.

Jó krémes, jól habzik, könnyű lemosni. Engem nem is szárít.

Kuttus

2014. december 17.

Az illatok egyik legje. Hamvas kis 20 évesen ezt használtam, és ha mostanában nagy ritkán újraveszem szép emlékek jönnek elő. Nagyon eltalált illat, tényleg boldog lesz tőle az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

Rrr

2014. december 6.

Nagyon szeretem! Jelenleg a kedvenc tusfürdőm. Relaxáló, kellemes illata van, és elképesztően krémes! Nemsokára elfogy és 100% hogy újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 6.

Berniii

2014. november 3.

Szeretem, nagyon krémes, egész jól habzik. Az illata mennyei. Talán testápolóban jobban szeretem, mert úgy tartósabb az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

NiDDA

2014. október 5.

Korrekt tusfürdő. Jól habzik, nem szárít, az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 5.

Korrekt tusfürdő. Jól habzik, nem szárít, az illata is kellemes.

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.