Nivea

Ár:   490 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

Az ápoló bambusztejet tartalmazó tusfürdő krémes habjával kényezteti, bársonyosan puhává és gyönyörűvé varázsolja a bőrt, az elbűvölő narancsvirágillat pedig életre kelti érzékeit.

Bőrbarát pH-értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt

magdiszeles97

2013. augusztus 19.

Ahh, imádom az illatáát! Jól habzik és felfrissít! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

Ahh, imádom az illatáát! Jól habzik és felfrissít! :)

Eszteeer

2013. augusztus 18.

Évek óta ezt használom, nagyon jó illata van. Felfrissít és felélénkít. Nézegettem más tusfürdőket is, de végül mindig ez landolt a kosaramban, mert egyiknek se volt ilyen jó illata:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 18.

nikolett93

2013. augusztus 17.

Nem értem, hogy ez a tusfürdő hogyan kaphat kevesebbet, mint 5 csillag
Én habfürdőként használom és imádok benne fürödni az illata miatt, ráadásul nagyon kevés kell belőle mert nagyon habzik....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 17.

Nem értem, hogy ez a tusfürdő hogyan kaphat kevesebbet, mint 5 csillag

berta.lilla90

2013. augusztus 1.

Az egyik kedvenc tusfürdőm. Az illata fantasztikus, nagyon friss. Jó vele tusolni. Mindig felfrissít és tényleg hidratál, árban sem olyan vészes. Tőlem öt csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Tiara MCmill

2013. július 26.

Fincsi az illata,hidratál tartós az illata :)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 26.

Fincsi az illata,hidratál tartós az illata :)))

nyrktlin

2013. július 25.

Ez volt az első Nivea tusfürdőm és mai napig ez maradt a kedvencem. Azt hiszem ezt vettem a legtöbbször is. Az illata csodálatos, nagyon szeretem és jól hidratál. Az állaga kiváló és az ára is barátságos. ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 25.

TimiK

2013. július 22.

Nagyon finom illata van, igazán felpezsdít mikor vele fürdök :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

Nagyon finom illata van, igazán felpezsdít mikor vele fürdök :)

Lillcsike

2013. július 13.

Egy ideig használtam, de a vége felé már nagyon nem tetszett az illata. Nem mostanában veszek ilyet, az biztos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

hena

2013. július 1.

Még régebben használtam ezt a tusfürdőt, nagyon finom az illata és tényleg felpörgeti az embert :D Jó ideje nem vettem újra, de talán a nyáron visszatérek hozzá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

ency091

2013. július 1.

Legjobb illatú Nivea tusfürdő! Ápolásával és habzásával is elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Legjobb illatú Nivea tusfürdő! Ápolásával és habzásával is elégedett vagyok.

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.