Nivea

Ár:   490 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

Az ápoló bambusztejet tartalmazó tusfürdő krémes habjával kényezteti, bársonyosan puhává és gyönyörűvé varázsolja a bőrt, az elbűvölő narancsvirágillat pedig életre kelti érzékeit.

Bőrbarát pH-értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt

Földes Anett

2012. február 21.

Vettem pár tubussal, az illata nagyon jó, a textúrája is, de a bőrömet szárította(igazából a gyógyszertári alap mosakodókrémen kívűl minden szárítja). Kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 21.

coramie

2012. február 20.

Számomra irritáló és mű az illata, az igazi narancs aromához nincs nagyon köze, tömény és mesterséges, az egyik legelkeserítőbb illatcsoport, amivel a Nivea előjött :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 20.

DIAMONDXOXO51

2012. február 12.

Ez a kedvenc Nivea tusfürdőm! Jól hidratál és az illata valami isteni! Leginkább nyáron szeretem használni, a reggeli tusolásnál mindig felfrissülök és energiabomba leszek a finom narancsos illatától!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

RedDemon

2012. február 8.

Nivea tusfürdők közül magasan ez tetszett a legjobban. Odavoltam az illatáért, tisztító hatásáért, állagáért, mindenért. Egy darabig. Aztán elkezdtem viszketni tőle, és abba kellett hagynom a használatát. Ez volt az egyetlen kilengésem a Dove-tól már évek óta, meg is lett a hatása... De az illata akkor is isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 8.

krekuci

2012. február 5.

Nagyon szeretem,kedvenc a Nivea tusfürdők között.A golyós dezodorját is csak ajánlani tudom,már csak az illat miatt is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 5.

Balea11

2012. február 1.

Az illata eszméletlen jó,de nekem szárítja a bőrömet...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 1.

Az illata eszméletlen jó,de nekem szárítja a bőrömet...

BabaCica92

Kis módosítás: egyedül ő szárítja a bőröm, nem tudom miért :( :(

Imádom az illatát, még másnap reggel is érzem a bőrömön :) Nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 1.

Kis módosítás: egyedül ő szárítja a bőröm, nem tudom miért :( :(

Imádom az illatát, még másnap reggel is érzem a bőrömön :) Nem szárít.

lizard

2012. február 1.

Nagyon finom illata van, és a krémes állaga is nagyon kényeztető, rendszeresen használom. Nem tudom, a peg-7 glyceryl cocoate mennyire káros ?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 1.

Krisz

2012. január 26.

Élénkítő-frissítő illata van, nagyon tudom ajánlani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 26.

Élénkítő-frissítő illata van, nagyon tudom ajánlani.

Mypinkworld

2012. január 24.

Imádnivaló az illata, legszívesebben magamra locsolnám az egész flakonnal tusolásnál, de nem is olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.