Nivea

Ár:   490 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

Az ápoló bambusztejet tartalmazó tusfürdő krémes habjával kényezteti, bársonyosan puhává és gyönyörűvé varázsolja a bőrt, az elbűvölő narancsvirágillat pedig életre kelti érzékeit.

Bőrbarát pH-értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt

anita

2012. január 16.

Az illatát szeretem, de azon kívül nincs más pozitívuma. Nem hidratál kiemelkedően jobban mint bármelyik más tusfürdő, sőt hiába öblítem le rendesen, van egy fura csúszós utóérzete és néha viszket tőle a bőröm (nem allergiásan, hanem valami fura megmagyarázhatatlan módon :D )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 16.

isosisko

2012. január 12.

Nagyon szeretem az illatát! És az állaga is kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 12.

Nagyon szeretem az illatát! És az állaga is kellemes

szaniblue

2011. december 9.

Imádom az illatát. Az egyik kedvenc tusfürdőm. Az állaga is jó és nem szàritja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 9.

_Hencsy_

2011. november 3.

Nagyszerű!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. november 3.

Nagyszerű!!

solyaorsolya

2011. október 22.

Nagyon finom illata van( joghurt-narancsos) az egyik kedvenc gyerekkori szülinapi tortámra emlékeztet. Hogy mennyire hidratál? inkább azt mondom, hogy nem szárít szanaszét, ez is valami azért utána kell a testápoló nekem. Jól habzik. állaga tejes-géles, kicsit nehéz lemosni sokszor érzem azt, hogy nem jött le rendesen, mire lemosom szerintem hidratáló hatása is elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 22.

Druszilla

2011. szeptember 30.

Szerintem tök átlagos tusfürdő, finom illattal - egy kalap alá lehet venni az összes jó illatú, agyonreklámozott kencével. Az illatába viszont komolyan beleszerettem, nem egy flakonnal használtam már el:D Tetszik, hogy finom, puha krémes állagú, egyszerűen jó érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 30.

coramie

2011. szeptember 27.

nagyon nem szeretem ezt az illatot :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. szeptember 27.

nagyon nem szeretem ezt az illatot :(

pecsiseg

2011. szeptember 27.

Sokáig megmarad az illata, frissítő, lazító. Tökéletes, akár a Dove tusik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 27.

Sokáig megmarad az illata, frissítő, lazító. Tökéletes, akár a Dove tusik.

zuzu

2011. szeptember 3.

Nagyon jó tusfürdő nem szárít,isteni illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 3.

Nagyon jó tusfürdő nem szárít,isteni illata van.

agi.greendaygirl

2011. július 1.

szerintem nagyjából az összes nivea tusfürdő ugyanazt tudja.. jók

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

szerintem nagyjából az összes nivea tusfürdő ugyanazt tudja.. jók

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.