Nivea

Ár:   490 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

Az ápoló bambusztejet tartalmazó tusfürdő krémes habjával kényezteti, bársonyosan puhává és gyönyörűvé varázsolja a bőrt, az elbűvölő narancsvirágillat pedig életre kelti érzékeit.

Bőrbarát pH-értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt

Amargant

2017. május 6.

Frissítő, kellemes, nyarat idéző illata van, jól habzik, nem szárít (bár azért nekem kell testápolóznom utána), egész jó az ára, szerintem újravásárlós termék lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Katsura

2017. április 21.

Csodás illat, hidratál, friss érzetet ad. Szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Csodás illat, hidratál, friss érzetet ad. Szeretem. :)

csillagpor1008

2017. április 15.

Még régebben használtam és nagyon szerettem! Jól tisztít,az illata finom,frissítő. Testápolóznom kellett utána,dehát melyik tusfürdő után nem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 15.

sarkanyjulia

2017. április 11.

Imádtam :) Sokszor került a kosaramba és a jövőben is újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Imádtam :) Sokszor került a kosaramba és a jövőben is újra fogom vásárolni.

Daisyyy

2017. április 4.

Már nagyon sokszor vettem újra, nagyon szeretem. Finom illata van és jó a minősége minden szempontból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 4.

PHajnal

2017. március 27.

Nagyon jó illata van, fincsi, krémes, jól habzó tusfürdő, az egyik kedvencem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

hivettivy

2017. március 6.

Harapnivaló narancs illata van ,imádok vele fürödni. Most ő a kedvenc :D amúgy tartós is! Eggyel alattam Mariliisa mindent leírt ami lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 6.

Mariliisa

2017. február 4.

Isteni illata van, nagyon jó az ára, az állaga jó, ugyanannyi elég belőle, mint más tusfürdőkből, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

husee

2017. január 15.

Ár-érték arányban ötös, az illata is nagyon jó, és puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Ár-érték arányban ötös, az illata is nagyon jó, és puha lesz tőle a bőröm.

timicsoki

2017. január 8.

Nagyon jó az illata, főként ez ragadott magával. A textúrája krémes, puhábbnak is érzem a bőröm tőle. Kicsit talán többet használok belőle mint más tusikból. Épp a kísérletezős fázisomban vagyok, és próbálgatom a különböző termékeket, de lehet hogy ő lesz az, aki újraveszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.