Nivea

Ár:   490 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

Az ápoló bambusztejet tartalmazó tusfürdő krémes habjával kényezteti, bársonyosan puhává és gyönyörűvé varázsolja a bőrt, az elbűvölő narancsvirágillat pedig életre kelti érzékeit.

Bőrbarát pH-értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt

lovecreams

2016. szeptember 1.

Úgy látszik, csak ez a termék maradt a happy time illatcsaládból:( Volt egy ugyanilyen nevű és illatú golyós dezodorom, amit már sajnos nem gyártanak, pedig a legjobb volt. Ez a tusfürdő mesés illatú, nagyon tartós..fürdés után több órával is érezhető! Egyszerűen imádom és nincs benne semmi rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Luna1024

2016. július 10.

Ha tusfürdő, akkor a Nivea az egyik kedvenc márkám, és közülük is (meg összességében is) ez az egyik kedvencem. :) Egy balatoni nyaraláson használtam először, aztán egy ideig utána is a fürdőszobám lakója volt. Többször újravettem, és még szeretném is, mert abszolút betartja, amit ígér: tényleg hidratál, nekem még másnap is selymes tőle a bőröm, kellemes az állaga, könnyen habosítható és nem fogy gyorsabban, mint más tusfürdők. Az illata nagyon élénkítő és hangulatjavító, egyszerűen jobb kedvem lesz tőle. :) Először nem akartam kipróbálni, mert azt hittem, hogy "savanyú" lesz, de nem: édes narancsos, de nem émelyítő, reggeli tusfürdőnek is szuper. Az illata nagyon sokáig megmarad a bőrömön, nekem ez fontos, de csak kevés tusfürdő képes elérni. :)

Az árán ennek is húzom a számat, de csak ha mondjuk a Baleához viszonyítom, más tusfürdőkhöz képest annyira nem drága. És cserébe betartja, amit ígér, szóval ötös. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

dobotundi

2016. július 10.

Egyik legjobb tusfürdő az árát tekintve, nagyon kellemes az illata és tökéletesen hidratálja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Bebek

2016. július 6.

Jó illata van, tényleg narancsos. Nem szárít, jól habzik. Az ára sem gáz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.

Jó illata van, tényleg narancsos. Nem szárít, jól habzik. Az ára sem gáz.

kobarbika

2016. július 6.

Az egyik régi kedvencem. Nyaranta ez az egyik állandó tusfürdőm, főleg a narancsos illata miatt. Az állaga meglehetősen krémes, ezért jól hidratálja a bőrömet. Viszonylag gyorsan fogy, elég sokat kell belőle használni, hogy habot képezzen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.

Kingucii

2016. június 29.

Nagyon finom illata van, nem szárítja a bőröm,szépen tisztít és hidratál. Már sokszor újravásároltam, szeretem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

szeliger

2016. június 22.

Olya jókat írtak itt előttem, de nekem nem jött be annyira. Le is kellett ellenőriznem, hogy biztosan jó helyen járok-e. Nem teljesen, mert az enyémen picit más a kép, illetve egy-két összetevőben is van különbség, valószínűleg az enyém egy régebbi kiadás lehet.
Számomra az illata sem magával ragadó, édes, krémes, narancsos jellegű, a narancsvirágtól igen messze áll. Tusolás után pedig egy nehezen lemosható, síkos réteget képez a bőrön. Kifejezetten zavaró, hosszú ideig kell még a víz alatt állni, mire sikerül tőle legalább valamennyire megszabadulni. Két csillag.Talán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 22.

csibike100

2016. június 4.

Nagyon finom az illata és elég sokáig érezhető, nem szárítja a bőrömet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 4.

Nagyon finom az illata és elég sokáig érezhető, nem szárítja a bőrömet. :)

orsi80

2016. május 23.

Az összes Nivea tusfürdőt szeretem, általában csak úgy váltogatok, hogy épp milyen illattal akarom magam kényeztetni :-) vagy átváltok az olajokra, ha még nagyobb kényeztetésre vágyom :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 23.

dpreni

2016. május 16.

Isteni az illata, es nagyon puha lesz a borom, pedig nekem nagyon erzekeny es szaraz, huzodik, ha nem megfelelo a tusfurdo. De ezzel sosem! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.