Nivea

Ár:   554 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

A fehér rózsaszirmok illata megnyugtatja érzékeit, míg a lágyító mandula tejet tartalmazó tusfürdő krémes habjával kényezteti, bársonyosan puhává varázsolja bőrét. A Hydra IQ technológia elősegítheti a bőr hidratáló mechanizmusának aktiválását.

Bőrbarát pH-értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt.

dio14

2011. augusztus 18.

Nagyon jó illata van,és tényleg nem szárítja a bőrt.Ez és a vaníliás a kedvencem a Niveák közül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 18.

bbertie

2011. augusztus 17.

Nem vagyok oda a Nivea tusfürdőkért, de ennek elragadó az illata. A nyaralásra vittem magammal, és minden egyes tusolás kényeztető érzés volt. Mínusz egy * az összetételért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 17.

feredith

2011. augusztus 15.

A megszokott Nivea minőség. Lágy, krémes állagú, az illata különleges, nekem olyan "télies", édes. Nem szárítja a bőrt, tápláló. Engem mégsem győzött meg annyira, talán az illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 15.

angelscrime

2011. augusztus 14.

Termékminta útján ismerkedtem meg ezzel a tusfürdővel és - bár valahogy mindig elkerülték a figyelmemet a Nivea termékei - nagyon megtetszett. Az illata valami isteni, sokkal tovább állok a tus alatt, ha ezt használom, nagyon kellemes a használata. Nem szárítja a bőrt és az illata és frissessége is megmarad sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 14.

Bb.Sophie

2011. július 31.

Az új kedvecem. :) Az extra száraz bőröm alapból "szereti" a Niveát, ez pedig nagyon jól habzik, borotválásnál is segítség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 31.

nemesanita

2011. július 25.

Jó tusfürdő,mert nem szárít,de ennek a változatnak az illata nekem nem tetszett!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 25.

strawberry92

2011. július 25.

A tökéletes tusfürdő. Finom illata van, hidratál, nem viszket tőle a bőröm használat után és tényleg jó borotvazselé helyett is:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 25.

Piggy

2011. július 1.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt! Isteni az illata, jól hidratál, és ha éppen kifogyott a borotvazselém, ez is éppen olyan jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 1.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.