Nivea

Ár:   £2.39   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 29.

Ár:   £2.39
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő agyaggal kék agávé és levendula illattal. Formulája nem szárít, mélyen, de gyengéden tisztít. Friss aromás illatú, bársonyosan puha bőrt eredményez. Mindennapi használatra alkalmas.

fagas

2019. november 19.

Levendula"fan"ként - brrr - természetesen kipróbáltam ezt a tusit is. Olyannyira művinek éreztem az illatát, hogy alig vártam a flakon kiürülését.:-( De legalább nem szárított és nem irritált - ezt a javára lehet írni. A gyömbéres "tesója" fényévekkel jobb.:-S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 19.

lenochka

2019. október 31.

A tusfürdő kiválóan habzik, nem szárít, és az illata is egész tartós a bőrön. Nyáron tökéletes választás. A kánikulában igazi felfrissülést nyújt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

candus

2019. szeptember 30.

Nem rossz, de valahogy nem fogott meg, állagra talán a legrosszabb a 3 Nivea agyagos tusfurdoje közül. Nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

bendi13

2019. augusztus 26.

Nem is tudom, nekem nagyon fura ez a tusfürdő. Az illata tetszik, de nem érezhető tusolás után. Nehezen habzik fel, inkább olyan érzésem van, mintha a kenegetném a koszt a bőrömön. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

marcsuli82

2019. augusztus 16.

Ez egy jó kis nyári tusfürdő, legalábbis a nagy melegben jól működik. Kellemes, tisztaság illata van és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

demeterne

2019. május 31.

Kíváncsi voltam milyenek ezek az agyagos tusfürdők és erre esett a választás. Az illata nekem nagyon tetszik, amúgy is szeretem a levendulát. Szerintem nagyon jó tusfürdő, nem szárít, kellően hidratál, és nem kell testápolót használnom utána. Nekem újravevős lesz úgy érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Yummy

2019. március 16.

Számomra semmi extrát nem tud. Jó az illata de nem érezni tusolás után, sőt közben sem. Az állaga tetszik, tisztítása korrekt egy átlagos napon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

epid

2019. március 11.

A három Nivea Clay közül ennek tetszett legjobban az illata, de semmi extrát nem nyújtott, szárított is rendesen. A Palmolive Clay tusfürdők sokkal jobban bejönnek állag és illat terén is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

Scara

2019. február 24.

Nagyon kellemes illata van és tetszik a sűrűbb állaga is. Nem igazán habzik, de én ezt annyira nem hiányolom, mert az olajos tusfürdőkhöz vagyok szokva. Könnyű lemosni, nem hagy réteget a bőrön, nem okoz irritációt és úgy érzem hidratál is.
Jó érzés ezzel indítani a napot, viszont este már nem ezt használom, mert a tisztító hatásával nem vagyok kibékülve. A Rexona stiftet pl. képtelenség vele rendesen lemosni a nap végén. Ápoló és kényeztető tusfürdőnek kiváló, de egy túrázás vagy edzés utáni alaposabb tisztításra nem jó sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Zsazsmazs

2019. február 18.

Hú, nagyon-nagyon szeretem! Egyébként is odavagyok az agyagos cuccokért. Az illata a CK obssesion-re hajaz, gondolom a levendula miatt. Tisztító hatás 5, nem szárít, nem viszketek tőle, ami nálam nagy szó. Megadom az 5 *-ot, és kipróbálom a többi illatot is. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

Antioxidánsok: BHT

Kaolin 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Zöld)

Sárga színű kémiai színezék. A nyálkahártyákra allergizálható hatással lehet, ezért sminkszerekben tilos alkalmazni.