Nivea

Ár:   330-2350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml, 75ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2017. január 7.

Ár:   330-2350 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 75ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tartósítószermentes, bőrazonos Eurecitet tartalmaz. Gyengéd ápolás a bőrnek.

Ár: 1500 Ft , Eladó: christine93
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Tatabánya, fizetés: Utalással, postázom is ha kell (foxpost is) de akkor az plusz költség
Ár: 500 plusz posta , Eladó: blanzsi
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Banki előre utalás

palmiii

2019. május 16.

A legjobb. Imádom az illatát, nagyon jól hidratál. Hamar beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet. Szeretem, hogy többféle kiszerelésben van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

catyst

2019. május 15.

Ha van valami amit nem lehet megunni.... :) Akkor az ez! Mindig lapul egy az éjjeli szekrényemen, leginkább ajakápolóként használom, mert nagyon sokáig elég a mini verziója is. De igazából ez az,ami szerintem bármely testrészre jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 15.

jane79

2019. május 10.

Igen az ősclassic Nívea. Nem lehet megunni az illatát, legalábbis én nem tudom. Egy ilyen krém mindig legyen a táskában, az asztalon a fürdőszoba polcán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Casssy

2019. május 4.

Zsíros érzet marad a kezemen, nem akar beszívódni. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Zsíros érzet marad a kezemen, nem akar beszívódni. Nem fogom újra venni.

Vicuska918

2019. május 3.

Mindenre jó krém. Mióta az eszemet tudom ezt használom. Pl. a náthától kipirosodott orromat egy éjszaka alatt rendbe teszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Gabrielaa

2019. május 1.

Mindig visszatérek hozzá.A kezemmel csodát tesz,testre is jó.Arcra túl zsiros.Finom az illata párom megérzi rajtam ha ezzel keneckedtem.A legnagyobb tégellyel veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

DDDory

2019. április 27.

Tökéletes!! Sajnos nagyon száraz a bőröm,tehát ha 1 nap nem kenem,másnapra teljesen kiszárad,viszket,stb.Ezt a krémet elég 2-3 napomta használnom,igen picit zsíros krém,de nekem ez az egyetlen,ami szép fényessé és puhává varázsolja a bőröm. Mindig van belőle legalább 1 itthon,1 magamnál,1 a barátomnál.. legjobb szerintem,ha valakinek tényleg extrán száraz a bőre :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

significado

Korcsoport: >54
2019. április 23.

Túl zsíros nekem ez a krém, de az biztos, hogy jól hidratál. Inkább a felszínódása nem a legjobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 23.

Agicaaa2

2019. április 23.

Az illata szuper jó, de nekem túl zsíros. Ha az arcomat kentem vele, brutálisan fénylett tőle a fejem, a bőrömet pedig nehéznek éreztem utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 23.

tyukanyo

2019. április 19.

Update: Elfogyott az másik kézkrémem és csak ezt használtam már, és eléggé csalódtam. Annyira tetszett pedig, hogy meg is vettem a nagyobb kiszerelést, de egyszerűen semmi. Bekentem, de ugyan úgy kemény és vörös maradt a kezem felszíne és a következő kézmosásnál mintha nem is használtam volna semmit. Sőt, volt olyan mikor viszketett is tőle a kezem. Az illata továbbra is tetszik, de elkerülhetetlen hogy megunja az ember lánya sok használat után.

Nem szoktam Nivea termékeket használni, de már régóta ki akartam próbálni a kalsszikus Nivea krémet.
A száraz kezeimet szépen rendbe tette és karban is tartja.
Az állaga elég sűrű de szépen el lehet oszlatni. Hatása olyan mint a cien sos kézkrémnek, de az állaga másabb.
Nagyon isteni az illata és a párom is csak ezt használja a kezére 😃

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

A száraz kezeimet szépen rendbe tette és karban is tartja.
Nagyon isteni az illata és a párom is csak ezt használja a kezére 😃

Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Panthenol

Aluminum distearate és aluminum tristearate alkotja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint csomósodás elleni, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó és emulzió stabilizáló segédanyag, valamint emolliens hatású összetevő.