Nivea

Ár:   330-2350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml, 75ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2017. január 7.

Ár:   330-2350 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 75ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tartósítószermentes, bőrazonos Eurecitet tartalmaz. Gyengéd ápolás a bőrnek.

Ár: 1500 Ft , Eladó: christine93
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Tatabánya, fizetés: Utalással, postázom is ha kell (foxpost is) de akkor az plusz költség
Ár: 500 plusz posta , Eladó: blanzsi
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Banki előre utalás

PattiiT

2019. március 16.

Az előző hetek orrfújós időszakára tekintve hű társam volt, nem volt itthon neogranormon kenőcs, amivel a száraz, kirepedezett nózim kezeljem. Szóval az ágy mellett lapult egy kis tégely és szerintem nagyon jól megbirkózott a problémás területtel.

Néha használom kézkrémnek, vagy szárazabb területekre, de elég sokáig tart míg beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Sztundi

2019. március 14.

A munkahelyemen mindenhol alkoholos szappanok vannak, ami alaposan kiszárította a kezemet, és mivel ajándékba kaptam és elég zsírosnak tűnt, úgy gondoltam hogy nagyon jó lesz hidratálni vele. Sajnos nem ezt érzem, nagyon zsíros állagú, viszont egyáltalán nem érzek hidratáló hatást, de legalább még lassan is szívódik be és minden csupa zsír lesz amit megfogok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

Alice83

2019. március 7.

Szerintem eljárt felette az idő..Na szóval ez kimondott bőrvédő krém, télen nagyon jó autókázáshoz, túrához vagy havat lapátolni..igen erre jó de nem hidratál és regenerál..amit tesz h lezárja a bőrt nem engedi kipárologni és ha repedezett "sérült" hagyja regenerálódni (magától ugyanis ahhoz elzárt és/vagy nedves környezet kell), és van benne egy kis panthenol ami regenerál, szóval sokaknak ezért használ..igaz tele van parfümmel ami irritálhat..és igen borzasztóan ZSÍROS, de a regenerálók(pl.:"cica" krémek vagy bepanthen )általában szintén azok.
Igaz én "szeretem" mert ingyen kapom általában estére felkenem a kezemre másnap szép puha (nincs kipárolgás ugye)..az viszont gáz h minden körülöttem tiszta zsír tőle:S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Bearbunny

2019. március 1.

Nagymamámtól kaptam, mert neki már annyi Nivea terméke volt otthon, hogy nem tudta volna elhasználni. Naponta többször is használom. Valóban hagy egy afféle zsíros réteget maga után, és tényleg nehezen szívódik be, de ettől függetlenül egy nagyon jó krémnek tartom. A fenti okok miatt én csak este, otthon használom, kézre, testre, ajkakra, kiszáradt orra.
4 csillagot adnék neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

4 csillagot adnék neki.

random

2019. február 27.

régóta kerülgetem már a véleményezését, mert ezt mindenki szereti, csak én nem... hozzáteszem, nekünk közel sem volt ez olyan alapkrém otthon, mint a legtöbb embernek, nekünk valami citromomillatú patikai kikevert krémünk volt mindig. jó sűrű, tápláló krém, de felszívódásban nem valami gyors, és nem is érzem, hogy eléggé hidratálna, viszont hagy egyfajta réteget, ami a további kiszáradást nagyon szépen megelőzi. nem bánom, ha van itthon egy kevés, de nekem sem lesz ez olyan "holy grail", azt hiszem. hacsak nem a nivea men-nel együtt, mert az meg szinte "ellenpólusa" a sima nivea-nak: könnyű, gyorsan felszívódik, hidratál, de nem igazán véd. szóval kiegészítik egymást :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Adec56

2019. február 26.

Maga a tökéletesség. Télen nagyon száraz a kezem, és a szám is hajlamos kiszáradásra. Hiába ígérnek rá több ezer forintokért mindenféle csodaszereket, tartósan semmi sem tudja rendbe úgy rendbe hozni a kiszáradt bőrömet, mint ez a krém. Kenterbe vág nálam minden mást. Zsíros krém, de hamar beszívódik, és nekem nem hagy maga után semmiféle kellemetlen érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

Ivy96

2019. február 23.

Egy hete használom, és egyszerűen imádom! :)

Teljesen megfizethető áron van + a száraz arcbőrömnek ez segített leggyorsabban/ leginkább regenerálódni + az illatát is szeretem.
A négy csillagot azért kapja, mert nagyon lassan szívódik be, és sokáig ragacsos érzést hagy, de a pozitív tulajdonságai mellett ez igazán csekélység. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

Egy hete használom, és egyszerűen imádom! :)

Florence12

2019. február 18.

"Nincs tél kézkiszáradás nélkül" - írtam a fehér tesójához. Ehhez pedig: nincs tél nátha nélkül, és a pirosra fújt, zsepivel agyondörzsölt nózira ez a legjobb krém. És egyáltalán nem bánom, hogy közvetlenül az orromon illatozik:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

Zsancaka

2019. február 8.

Nagyon jó kis krém, zsíros emiatt táplálja a kiszáradt bőrt. Én kézkrémnek használom, szuper!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

6vilag

2019. február 7.

Én nagyon régen találkoztam vele és már alig emlékeztem már. A jelenlegit ajándékba kaptam. Elsőre kicsit tatottam tőle, hogy nehezen szívódik be. De sokkal gyorsabban, mint amire számítottam. Bemasszírozom, várok kicsit, ekkor még valójában tényleg zsíros nyomot hagy. Pár perc és szinte nyom nélkül eltűnik.
Sokkal jobb, mint reméltem, én szeretem, tényleg ápol a nagyon hidegben. Semmivel sem rosszabb, mint az agyon illatosított, tubusos krémek. Persze, van ettől jobb is, de a közepes mezőnyben szerintem elég jó helyen végez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 7.

Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Panthenol

Aluminum distearate és aluminum tristearate alkotja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint csomósodás elleni, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó és emulzió stabilizáló segédanyag, valamint emolliens hatású összetevő.