Nivea

Ár:   718 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: ladybird08, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Kategória:   Dezodorok

Csökkenti a sárga foltok kialakulását a fehér ruhákon. 48 órás hatékony izzadásszabályzó hatás. Színezőanyag-mentes. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Viki77

2015. március 25.

Nekem ez a deo valamiért nem vált be, nem szüntette meg az izzadást, szinte büdös lettem egy-egy nap végére...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 25.

B.Enci

2015. február 8.

Szeretem ezt a terméket. Nem csak fekete-fehér ruhákhoz használom ,de mindenhogy beválik,nálam nem hagy foltot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Skylar

2015. január 26.

Illata, hatása is megfelelő, bár nem tudom hogy aki erősen izzadó típus annál is így bevált-e. Nálam nem hagy foltot sem a ruhán, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

DNBianka

2014. július 20.

Mikor láttam eloszor a reklámot és elkezdték piacra dobni alig vártam hogy kiprobaljam.Végre egy deo ami nem hagy foltot vagy ez is csak mese habbal volna ? De igazábol nincs okom panaszra.Foltot nem hagyott nekem de egy kicsit vártam még felvettem a trikot hogy szivodjon be,igazábol bevalt az illata is nagyon elfogadhato egészen kellemes,máskor is veszek majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 20.

szerpentin_b

2013. december 8.

Komoly megpróbáltatásoknak tettem ki és megállta a helyét. Megszerettem. Sokszor parfüm sem kellett és mindenki megjegyezte hogy olyan kellemes az illatom és üde és nem hitték el hogy ez csak egy dezodor.
A ruhámon nem hagyott nyomot. És ha ne adja ég izzadtam akkor sem volt sose rossz szagom csupán nedves volt a pólóm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

Ms.Cat

2013. augusztus 9.

Alexa369 nekem is ugyan ez volt. xD Még szerencse, hogy ajándékba kaptam. Ja, és nálam hagyott foltot a fekete ruhán. o...O

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Alexa369

2013. augusztus 9.

megvettem mert általánosságban meg vagyok elégedve a nivea termékeivel. hiba volt. annak ellenére, hogy sötét ruhákra tervezték, nekem minden alkalommal (ha felráztam, ha nem ráztam fel, a csak épphogy megráztam használat előtt), konkrét fehér habpamacs lett a hónom alatt ami leporzott amint megmozdultam :D Azmi :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Laura19

2013. július 26.

Nem szeretem. Egyszer vettem, mert a reklámban csodaszernek tűnt, de semmi hatása. Végül elpasszoltam háromnegyedét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 26.

Langel

2013. március 17.

Nálam sárgás folt maradt. Nagyon hamar, indokolatlanul is izzadtam tőle, kellemetlen volt. Folyton vizes volt a hónom alja. Az illata sem volt jó, nagyon szappanos. nem is használom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

zsóci

2012. november 21.

nyomot nem hagyott ugyan a ruhámon, de az 'illatától' egyenesen rosszul voltam, szerintem erős és kifejezetten büdös. a hatása sem nagy szám, a nyári melegben biztos nem állná meg a helyét. soha többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol

A bután igen gyúlékony, színtelen és szagtalan, könnyen cseppfolyósítható gáz. A kozmetikai iparban segédanyagként használják sprékben a többi anyag "kinyomásához" (propellant). Jellemzően hajtóanyagként használják a spray kiszerelésben kapható kozmetikai termékekben.

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.

Bőrpuhító (emolliens) és sűrítő anyag. Antimikrobiális hatása is van, így tartósítszerként is használt. Gyakran használják UV szűrőt tartalmazó termékekben oldószerként. Selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Bőrpuhító (emolliens), bőrjavító (skin conditioning) és oldószer. Száraz érzetet hagy maga után.

Tiszta, színtelen, sárgás folyadék, gyenge jellegzetes szaggal. Segíti a stabil emulziók képzését társemulgeálószerek nélkül. Kiváló szilikon-emulgeálószer, amely segíti a víz és a szilikonolajok kellemes keveredését, péládul alapozókban.